Rubriky:

Komerční články

Hrát golf lze všude a do konce života

Komerční článek - 11. března 2013 17:38

Špatný den na golfu je lepší, než dobrý den v práci. Těchto pár řádek považujte za golfovou osvětu. Proč a jak s golfem začít? Co vám nabízí Golfový resort Kaskáda u Brna?

 

GOLF BRNO a.s.

Těch důvodů proč hrát golf, je mnoho. Můžete ho totiž hrát až do velmi pozdního stáří a to naplno. Můžete soutěžit, aniž byste řešili rozdíly výkonnosti, neboť hendikep srovná úrovně všech hráčů bez rozdílu. To je taky důvod, proč ho může hrát celá rodina. Je to sport - 12 kilometrů ve svižném tempu určitě večer poznáte. Je to nejlepší způsob jak poznávat cizí lidi. Ne nadarmo ho hraje na světě 60 miliónů lidí.

Jak začít hrát golf v Golfovém resortu Kaskáda?

Golf není jednoduchá hra, a golfový švih je náročný pohyb. Je určitě lepší, když na začátek absolvujete několik hodin s trenérem nebo navštívíte některý z kurzů, který pro vás Kaskáda připravila. Obsah a termíny kurzů najdete na www.golfbrno.cz.

Kaskáda disponuje kromě 27 jamkového hřiště, 6ti jamkovým veřejným hřištěm, na kterém je naprosto ideální začít hrát golf. Na procvičení švihů a úderů je určená cvičná louka, které se říká driving range.

Pokud budete chtít jít přímo na hřiště i to je možné. Letošní novinkou Kaskády je vstup začátečníků na hřiště bez takzvané zelené karty, nebo-li osvědčení o způsobilosti ke hře. Musíte však dodržovat tři základní pravidla. Neohrožujete nikoho. Neničíte hřiště a nikoho nezdržujete. Vězte že, když je hřiště v plném proudu, tak každých 10 minut vystartuje skupinka 4 hráčů. Limit na odehrání jamky je 15 minut a tudíž celé hřiště musíte obejít na 4 a půl hodiny. Nelekejte se, nejsou to závody, hráči to běžně zvládají. Ale je to důvod proč začátečníkům nedoporučujeme jít přímo na hřiště, ale začít s veřejným hřištěm.

Golf není drahý! A na Kaskádě už vůbec ne

Určitě Vám pro začátek stačí startovací sada holí za 10 tisíc, kterou si klidně s kamarádem rozdělíte na půlku. Na Kaskádě můžete využít produkt Startovací roční členství za 7 000 Kč a můžete hrát denně zdarma na driving rangi a na 6ti jamkové akademii.

Pokud vás golf začne bavit, tak máte pak další možnosti, jak hrát za dobrých podmínek. Důležité je začít se bavit golfem.

Zrušit