Rubriky:

Komerční články

Zválcují Češi Dánsko i Arménii? Vsaďte se! Fortuna vám dává 100 korun ihned na ruku

Komerční článek - 18. března 2013 00:05

Český národní tým hostí v boji o postup na mistrovství světa Dánsko a o čtyři dny později se představí na horké půdě v Arménii. Věříte, že Čech, Rosický a spol. proti Dánům nezaváhají? Tak si vsaďte. Fortuna vám v rámci akční nabídky věnuje 100 korun ihned do hry. Stokorunu můžete při správné trefě např. na vítězství 1-0 proti Dánsku ihned rozmnožit a získat 600 korun, aniž byste cokoliv riskovali.

 

Přijďte si do Fortuny pro 100 Kč a vyzkoušejte sázení po internetu. Využijte tuto akční nabídku ZDE.

A pro ještě lepší zábavu při sázení je všem novým hráčům k dispozici vedle sto korunového bonusu také další bonus ve výši až 3 000 korun. Sázky na internetu jsou navíc nově bez manipulačního poplatku.

Dánové měli být přímým soupeřem českého týmu v boji o druhé místo v tabulce skupiny B za favorizovanou Itálií, ale po třech odehraných zápasech se se ziskem pouhých dvou bodů krčí na předposledním místě. Bookmakeři Fortuny vidí šance svěřenců trenéra Bílka pozitivně. Na vítězství domácích vypsali kurs 1,95:1, na remízu 3,2:1 a na výhru hostí 3,82:1. Díky stokoruně od Fortuny ale můžete bez obav zkusit i nějaký vyšší kurs, třeba 6:1 na přesný výsledek 1:0. Když to klapne, rázem máte v kapse 600 korun, bez jakéhokoliv rizika – stačí se jen zaregistrovat.

Češi by neměli zaváhat ani ve druhém zápase v Arménii. Na jejich výhru v tomto utkání nabízejí bookmakeři kurs 1,37:1, takže když na jeden tiket dáte vítězství Česka s Dánskem i Arménií, stovka od Fortuny vám přinese výhru 267 korun. Nabídne vám někdo další takový úrok, při nulovém riziku?

FORTUNA GAME a.s.

Zrušit