Rubriky:

Komerční články

Rusko rozdrtíme klidně i potřetí!

Komerční článek - 8. dubna 2013 14:31

Píše se rok 1969. Československo nastupuje na led proti nenáviděnému ruskému týmu. Doma všichni sedí u televize, pro celou zemi se na tři hokejové třetiny zastavil život. Porazit Rusy dvakrát na jednom turnaji se nikomu nepodařilo, naši hokejisté by pro tuto výhru vypustili duši. Ruská sborná byla tenkrát pro nás víc než soupeř a tohle vítězství vyhnalo do ulic celé Československo... Připomeňte si momenty, kdy byl hokej víc než jen pouhý sport! Nová Retro Kola má moc oživit vaše vzpomínky.

 

Tradice hokejového fandění patří k české historii, stejně tak jako osvěžující chuť točené koly. Retro Kola je unikátní sirup, který společnost SodaStream vyvinula speciálně pro československý trh – přesně na míru hokejovému národu. Dokáže ve vás vyvolat vzpomínky na dramatické olympijské boje, i na vaše vlastní hokejové bitvy uprostřed rybníka. Můžete zůstat doma u televize a o halové nadšení určitě nepřijdete. Retro Kola vám zajistí plnohodnotný zážitek hokejového fanouška, ať už s vámi bude zápas sledovat přítelkyně nebo parta kamarádů!

Při domácím fandění se SodaStream Retro Kolou si můžete zároveň zajistit harmonicky strávený partnerský víkend. Manželka či přítelkyně ocení, že jste se rozhodl zůstat doma a dělat ji společnost, nebo minimálně akceptovat tu její při sledování vašeho oblíbeného sportu. Vaše vyvolená získá dojem, že ji (a ovladač od televize) chcete mít tentokrát jen pro sebe a dostane chuť se o vás starat. Obsluha výrobníku sodovky SodaStream je tak jednoduchá, že bude vaši milou od začátku bavit. Dodržování pitného režimu je navíc „životně důležité" a tak nic nebrání tomu, abyste si Retro Kolu (a hlavně hokej) užili společně. Když ještě navíc zavzpomínáte na vaše první schůzky na tribuně hokejového stadiónu, pravděpodobně se do vás znovu zamiluje.

Druhá varianta scénáře pro spokojeného hokejového fanouška a jeho partnerku je taková, že vaše žena bude mít radost, když se zvládnete zabavit bez ní a vyrazí si na nákupy! Váš byt se tak stane královstvím pro vás a vaše přátelé a o pití nebude nikdy nouze. A jak si vlastně Retro Kolu připravíte? Díky domácímu sodovkovači SodaStream si nastavíte intenzitu bublinek dle vlastní chuti a pak už jen dolijete Retro Kola sirup. Z jednoho balení si takto můžete připravit až 12 litrů této lahodné limonády, a to už vypadá na pořádnou party!

Mistrovství světa v hokeji začíná za měsíc. Už víte, kde ho budete sledovat? A co přitom budete pít?

Retro kola

Zrušit