Rubriky:

Komerční články

Oteplilo se a nadměrné pocení Vám ničí život? Tisíce lidí se ho díky Electro Antiperspirantu zbavily!

Komerční článek - 29. dubna 2013 00:30

Nadměrné pocení způsobené stoupajícími teplotami v tomto období ničí život nemalému procentu populace. Pokud máte promáčené skvrny v podpaží nebo neustále zpocené dlaně a chodidla, měli byste vědět, že díky českým vědcům s tím vším může být konec. Seznamte se s Electro Antiperspirantem!

 

Revoluce v léčbě nadměrného pocení

Příchodem přístroje Electro Antiperspirant na trh se doslova změnil život tisícům lidí, kteří trpí některým z druhů nadměrného pocení, lékařsky označovaného jako hyperhidróza. Electro Antiperspirant Vás dokáže zbavit nadměrného pocení i na několik měsíců už během jednoho týdne a na rozdíl od jiných řešení, která pouze slibují nemožné, opravdu funguje! Jedná se o celosvětově první řešení, které má klinicky potvrzenou účinnost u 100% pacientů a můžete ho používat i u sebe doma.

Shlédni klinickou studii a videonávod. >>

Pro koho je Electro Antiperspirant vhodný

Electro Antiperspirant je vhodný pro kohokoli, komu nadměrné pocení výrazně komplikuje život. Je nejvhodnějším řešením při nadměrném pocení podpaží, pocení rukou a nohou, dále v případě nadměrného pocení hlavy, břicha a zad. Celý proces léčby přitom není nijak složitý. Přístroj si objednáte na níže uvedené internetové adrese a přijde Vám až domů do 2. pracovního dne. Začnete ho používat podle dodaného návodu na tělesné partie postižené nadměrným pocením, které postupně, během několika dnů, zcela vymizí. Vše je navíc garantováno vrácením kupní ceny, pokud by Vám Electro Antiperspirant nepomohl!

Objednej Electro Antiperspirant se zárukou vrácení peněz a dopravou zdarma. >>

Řešení doporučované lékaři i pacienty

Na vývoji Electro Antiperspirantu spolupracovali vědci a lékaři věnující se problematice nadměrného pocení s více než 40 lety zkušeností. Jejich cíl byl jasný - navrhnout takové řešení, které dokáže nadměrné pocení eliminovat rychle, bezpečně a na dlouhou dobu bez jakýchkoli vedlejších účinků. Díky jejich přispění i vývoji trvajícímu několik let byla použitá technologie, tedy iontoforéza, vylepšena natolik, aby nevznikalo nežádoucí kompenzační pocení na jiných místech těla a účinek se v případě uživatelů Electro Antiperspirantu podařilo prodloužit i na několik měsíců na jediné použití! Vše se tedy podařilo splnit a díky tomu se nyní nadměrného pocení může zbavit opravdu každý, navíc v pohodlí vlastního domova. Zažijte, jaký je život bez nadměrného pocení už dnes. Revoluce v léčbě nadměrného pocení, nic menšího! To je Electro Antiperspirant.

Vyberte, jakým typem nadměrného pocení trpíte:

Chci vyřešit nadměrné pocení podpaží.

Chci vyřešit nadměrné pocení nohou.

Chci vyřešit nadměrné pocení rukou.

Chci vyřešit nadměrné pocení hlavy.

Více informací o přístroji Electro Antiperspirant. >>

Zrušit