Rubriky:

Komerční články

Fortuna dává 200 Kč na ruku k MS v hokeji

Komerční článek - 13. května 2013 00:05

Všichni noví zákaznici mohou využít bonus pro nové hráče, který byl u příležitosti mistrovství světa v hokeji navýšen na 200 korun. Dvě stovky dostanete ihned po vytvoření účtu. Je to jednoduché, stačí se u Fortuny zaregistrovat a můžete začít hrát, peníze máte připravené na účtu.

 

Využijte speciální nabídku 200 Kč na ruku k MS v hokeji ZDE.

Při splněné dalších podmínek navíc můžete získat další bonus ve výši až 3000 korun.

Během hokejového šampionátu navíc Fortuna pro všechny stávající i nové sázkaře připravila velkou hru o bank půl miliónu korun. Stačí pravidelně každý den šampionátu vsadit alespoň jeden tiket za 50 korun a podíl na 500 tisícovém jackpotu je váš. Pokud jste na facebooku, sledujte stránku Fortuny, kde každý hrací den mistrovství probíhá tipovačka o volné kredity k sázení.

„Hokejové mistrovství světa je tradičně vrcholem sázkařské sezóny. Český tým nechybí v širším okruhu favoritů. Největší šance na titul ale vidíme u Ruska, Kanady a Švédska. Hadamczikovi hoši už ale několikrát dokázali, že umí překvapit, tak uvidíme, jak se turnaj bude vyvíjet. V nabídce Fortuny každopádně bude z čeho vybírat, na každé utkání připravíme více než 200 kursových příležitostí k sázce," sdělil Ondřej Vích, hlavní bookmaker Fortuny.

FORTUNA GAME a.s.

Zrušit