Rubriky:

Komerční články

90 % sázkařů ve finále Ligy mistrů věří Bayernu, na koho vsadíš ty? Fortuna ti dává 100 korun do hry

Komerční článek - 20. května 2013 00:02

Nejprestižnější klubová soutěž jde do finále, vítězem Ligy mistrů se v sobotu stane jeden z německých velkoklubů Bayern Mnichov, nebo Borussia Dortmund. Přestože oba týmy v semifinále naprosto přesvědčivě zválcovali španělské favority Barcelonu a Real, vítězem se podle sázejících stane Bayern. Pro bavorský celek hovoří i kurs 1,79:1, zároveň si na jeho triumf u Fortuny vsadilo celých 90 % sázkařů. Souhlasíte, nebo naopak věříte Borussii? Tak využijte příležitost, získejte od Fortuny 100 korun na ruku a sázejte bez rizika, stačí se zaregistrovat.

 

Přijďte si do Fortuny pro 100 Kč a vsaďte si na finále Ligy mistrů. Využijte tuto akční nabídku ZDE.

Navíc, pro ještě lepší zábavu při uzavírání dalších sázek, Fortuna všem novým hráčům nabízí možnost využití speciálního bonusu 3.000 korun.

Bayern je sice všeobecně považován za jasného favorita, Dortmund ale rozhodně nedá kůži lacino. Svému rivalovi má rozhodně co oplácet, protože ve čtyřech letošních zápasech skončily dva duely remízou a dva výhrou čerstvých mistrů z Mnichova.

„Sázkaři sice výrazně favorizují Bavory, kurs 1,79:1 je ale při schopnostech Dortmundu v čele s kanonýrem Lewandowskim na hraně. Možná bych zvážil trochu zariskovat a v kursu 4,45:1 tipoval Dortmund. Když to nevyjde, o nic nepřijdete. Ale když to naopak klapne, za stovku, kterou vám Fortuna dává do hry, máte rázem 450 korun, což už stojí za to," zvažuje Ondřej Vích Hlavní bookmaker Fortuny.

FORTUNA GAME a.s.

Zrušit