Rubriky:

Komerční články

80 % sázkařů věří, že Itálie v Česku vyhraje. Na koho vsadíš ty? Fortuna ti dává 100 korun do hry

Komerční článek - 7. června 2013 11:54

Kvalifikace o účast na fotbalovém mistrovství světa v Brazílii se pomalu začíná lámat a česká reprezentace, aby si udržela reálnou šanci na postup, nutně potřebuje v sobotním duelu s největším favoritem a lídrem skupiny B, Itálií, bodovat. Výraznými favority jsou ale Italové, celých 80 % sázejících zatím podalo tiket právě na úspěch Itálie. Souhlasíte, nebo jste patrioti a vsadili byste na Česko? Tak využijte příležitost, získejte od Fortuny 100 korun na ruku a sázejte bez rizika, stačí se zaregistrovat.

 

Přijďte si do Fortuny pro 100 Kč a vsaďte si na duel Česko vs. Itálie. Využijte tuto akční nabídku ZDE.

Navíc, pro ještě lepší zábavu při uzavírání dalších sázek, Fortuna všem novým hráčům nabízí možnost využití speciálního bonusu 3.000 korun.

Bookmakeři Fortuny jsou skeptičtí i směrem k samotnému postupu do Brazílie, na který nasadili kurs 4,14:1. Pro skalní příznivce české reprezentace to každopádně v případě sázky znamená zajímavé zhodnocení vkladu.

„Italové probíhající kvalifikaci zvládají solidně a o první příčce ve skupině, která zaručuje přímý postup, budou chtít rozhodnout co nejrychleji. Český tým si po Waterloo s Dánskem před vlastními příznivci potřebuje napravit reputaci, v sobotu to ale podle mě neklapne. Kurs 1,95:1 na výhru Itálie jistě přiláká velkou většinu sázejících. Díky stovce od Fortuny si ale fandové mohou dovolit zariskovat, zkusit překvapení v podobě výhry Česka v kursu 3,75:1. Ze stovky pak může být slušný základ 375 korun pro oslavu vítezství na vicemistry Evropy," říká Ondřej Vích, hlavní bookmaker Fortuny.

Výběr z kursové nabídky:

Kvalifikace o MS 2014          

Česko postoupí na MS 2014

 
Utkání: 1 0 2     Varianta: kurs
Česko – Itálie 3.75 3.25 1.95     Ano 4.14
            Ne 1.15
FORTUNA GAME a.s.

Zrušit