Rubriky:

Komerční články

Milujete tenis? Tak sledujte WIMBLEDON na Fortuně. Klidně i 9 zápasů najednou

Komerční článek - 24. června 2013 00:05

Na začátku prázdnin je tradičně sportovní akcí číslo jedna tenisový Wimbledon. Ať už jste „jen“ fanouškem bílého sportu bez přístupu k televizním sportovním kanálům, nebo totálním „tenisožroutem“, Fortuna má pro vás v obou případech ideální řešení. Na Fortuně můžete ZDARMA denně sledovat desítky zápasů, současně i z devíti kurtů najednou.

 

Pro sledování Wimbledonu stačí provést registraci ZDE.

V průběhu Wimbledonu můžete navíc hrát o 200.000 Kč! Stačí sázet u Fortuny a podíl na dvou set tisícovém banku máte jistý.

V rámci služby stream, tzn. přímých přenosů sportovních utkání na internetu, které Fortuna spustila jako první česká sázková kancelář, jsou všem jejím registrovaným klientům zdarma k dispozici přímé přenosy z nejslavnějšího tenisového podniku ve Wimbledonu. Opravdoví milovníci bílého sportu tak mohou denně sledovat desítky utkání, a to včetně zápasů největších hvězd Djokoviče, Federera nebo Sereny Williamsové. Chybět nemohou ani duely českých tenisových jedniček Petry Kvitové a Tomáše Berdycha. Na jejich vítězství v turnaji aktuálně nabízejí bookmakeři Fortuny u obou shodný kurs 20:1.

„V mužské části pavouka těžko hledat jasného favorita. Aspirantů na vítězství je tu více, i když Novak Djoković (2,7:1) by si se svými soupeři (Murray 4:1, Nadal 4:1, Federer 6:1) podle papírových předpokladů měl poradit. Mezi ženami je situace odlišná, tady by s kursem 1,5:1 měla jasně dominovat Serena Williamsová. Jakákoliv jiná vítězka by byla velkým překvapením," předpovídá Ondřej Vích, hlavní bookmaker Fortuny.

FORTUNA GAME a.s.

Zrušit