Rubriky:

Komerční články

Milujete tenis? Tak sledujte WIMBLEDON na Fortuně. Klidně i 9 zápasů najednou

Komerční článek - 1. července 2013 13:28

Na začátku prázdnin je tradičně sportovní akcí číslo jedna tenisový Wimbledon. Ať už jste „jen“ fanouškem bílého sportu bez přístupu k televizním sportovním kanálům nebo totálním „tenisožroutem“, Fortuna má pro vás v obou případech ideální řešení. Na Fortuně můžete ZDARMA denně sledovat desítky zápasů, současně i z devíti kurtů najednou.

 

Pro sledování Wimbledonu stačí provést registraci ZDE.

V rámci služby stream tzn. přímých přenosů sportovních utkání na internetu, které Fortuna spustila jako první česká sázková kancelář, jsou všem jejím registrovaným klientům zdarma k dispozici přímé přenosy z nejslavnějšího tenisového podniku ve Wimbledonu. Opravdoví milovníci bílého sportu tak mohou denně sledovat desítky utkání, a to včetně zápasů největších hvězd Djokoviče, Murrayho nebo Sereny Williamsové. Chybět nemohou ani duely českých tenisových jedniček Petry Kvitové a Tomáše Berdycha. Na jejich vítězství v turnaji aktuálně nabízejí bookmakeři Fortuny kurs 15:1 resp. 23:1.

„V mužské části pavouka těžko hledat jasného favorita. Aspirantů na vítězství je tu více, i když Novak Djoković (1,93:1) by si se svými soupeři podle papírových předpokladů měl poradit. Mezi ženami je situace odlišná, tady by s kursem 1,25:1 měla jasně dominovat Serena Williamsová. Jakákoliv jiná vítězka by byla velkým překvapením," předpovídá Ondřej Vích, hlavní bookmaker Fortuny.

Adrenalin z live sázení na Wimbledon si ale můžete ještě znásobit. Fortuna spustila novou funkci MULTI, díky ní je sestavení AKO sázky mnohem rychlejší. Každý sázkař si může sestavit vlastní mix probíhajících zápasů, a to až z šesti libovolných utkání.

FORTUNA GAME a.s.

Zrušit