Rubriky:

Komerční články

Je libo mátový čaj, nebo bylinný likér?

Komerční článek - 22. července 2013 00:04

Obojí nabízí jako příchutě do elektronických cigaret společnost V2 Cigs, jednička na americkém trhu. Vybírat můžete ale také z hroznového vína, čokolády, či oblíbeného mentolu a to v mnoha nikotinových intenzitách.

 

Každý e-kuřák má na svou elektronickou cigaretu jiné nároky, proto se společnost V2 Cigs snaží nabízet co nejširší nabídku produktů. V2 Cigs si zakládá především na vývoji a inovacích a to jak v technologii samotné, tak u příchutí. V americké Kalifornii mají vlastního inženýra, který dohlíží na vývoj každého produktu.

V poslední době si také všimli oblíbeného bylinného likéru pana prezidenta a nechali se inspirovat pro výrobu speciální příchuti „Virózka". Ten je teď nově k dostání v e-shopu V2 Cigs v České republice. Společnost také nabízí více délek a mnoho barev baterií samotných: nejkratší „short" verzi ocení ti, kdo chtějí diskrétnost, delší verze potom vyhoví zejména silným kuřákům.

V2 Cigs se kromě důrazu na příchutě pečlivě věnuje zákazníkům od počátku. Každý registrovaný zákazník obdrží neomezenou záruku na elektronické komponenty a k dispozici je také prodloužená, 30 denní záruku na vrácení peněz u všech starter-kitů. Dostane také informaci o slevových akcích, věrní zákazníci společnosti potom obdrží status V. I. P., který jim přináší 10% slevu na veškerý nákup, nebo malé dárečky. Nakonec, každý s V2 Cigs může kdykoliv konzultovat svůj nákup, či konkrétní produkt po telefonu, v online chatu, či emailem.

Více informací najdete na www.v2cigs.cz.

V2CIGS s.r.o.

Zrušit