Rubriky:

Komerční články

Zlomí Berdych grandslamové prokletí? Sledujte US Open na Fortuně. Klidně i devět zápasů najednou!

Komerční článek - 26. srpna 2013 00:30

Betonové dvorce ve Flushing Meadows hostí poslední grandslam sezóny, na kterém nemohou chybět ani české tenisové naděje. Zejména Tomáš Berdych má zatím velmi dobrý ročník, když dosáhl v žebříčku ATP dosavadního maxima (5. místo). Všechny jeho zápasy i další hvězdy jako Djokoviče, Nadala a Federera můžete ZDARMA sledovat na webu Fortuny. Stačí se zaregistrovat a denně vám budou online k dispozici desítky zápasů.

 

Ke sledování US Open stačí provést registraci ZDE.

Pro ještě lepší zábavu při samotném sázení Fortuna nabízí novým hráčům vstupní bonus 3 000 korun. V průběhu US Open navíc mohou všichni registrovaní klienti Fortuny hrát o 300 000 korun! Stačí pravidelně sázet a podíl na tří set tisícovém banku máte jistý.

V rámci služby stream tzn. přímých přenosů sportovních utkání na internetu, které Fortuna spustila jako první česká sázková kancelář, jsou všem jejím registrovaným klientům zdarma k dispozici i přímé přenosy z posledního grandslamu sezóny US Open. Opravdoví milovníci bílého sportu tak mohou na vlastní oči shlédnout více než sto duelů, včetně klíčových bitev Tomáše Berdycha, Petry Kvitové a dalších českých nadějí.

V mužské části pavouka platí za největší favority na vítězství trio Djoković (2,75:1), Nadal (3,5:1) a Murray (3,8:1). Například na Federera je kurs 10:1 a triumf Berdycha je oceněn kursem 30:1. To šance Petry Kvitové jsou podle bookmakerů vyšší (17:1), turnaj žen má zároveň jednu jasnou favoritku v podobě Sereny Wiliamsové (1,8:1), která si bude chtít napravit reputaci po nevydařeném Wimbledonu.

Zrušit