Rubriky:

Komerční články

Abyste měli při výběru auta jasno. Nenechte se napálit při nákupu ojetého auta, doplňte si znalosti

Komerční článek - 2. září 2013 08:00

Velkou pomocí při výběru ojetého auta vám bude novinka, kterou rozjelo AAA AUTO na svých webových stránkách. Desítky profesionálních recenzí vozů vám pomůžou klást prodejci správné otázky, aby nákup ojetého auta neznamenal roky trápení a investic.

 

Škoda Fabia I (1999 – 2007)

Velmi dobře k naturelu vozu sedí benzínové čtrnáctistovky, drží spotřebu nízko. Za hranice města nejezděte s tříválcem HTP, kdy stoupá spotřeba až k překvapivým výšinám.

Škoda Octavia II (2004 – 2013)

Druhá Octavia má podstatně modernější techniku. Dovedou být sice úsporné, měly však v prvních letech konstrukční vadu, která může způsobit přeskočení rozvodového řetězu.

Ford Focus (2004 – 2010)

Nízkou spotřebou jsou proslulé především turbodiesely 1.6 TDCi. Podvozek je konstrukčně převzatý z předchozí verze, ovšem celkově je komfortněji naladěn.

Volkswagen Passat (2005 – současnost)

Obrovský vnitřní prostor a komfortní podvozek jsou typickými vlastnostmi Passatu. Auto navíc posádku hýčká řadou příjemných prvků výbavy. Ergonomie vozu je výborná.

Renault Scénic/Grand Scénic (2009 – současnost)

Nárazovými testy prošel model Grand Scénic v roce 2009 a obdržel maximální pětihvězdičkové hodnocení. V interiéru vozu nalezneme velký dostatek odkládacích míst.

Zrušit