Rubriky:

Komerční články

Češi porazí Arménii alespoň o 2 branky. Čech přitom vychytá nulu, Rosický dá gól

Komerční článek - 4. září 2013 11:22

Česká fotbalová reprezentace nastoupí v pátek k dalšímu zápasu kvalifikace o mistrovství světa v Brazílii a chce-li pomýšlet na postup, musí bezpodmínečně vyhrát. Devětadevadesát procent sázejících věří ve výhru Čechů a také bookmakeři jsou optimisté. Z nabídky Fortuny si můžete kromě jiného vsadit na výhru o dvě branky v kombinaci s čistým kontem Petra Čecha a vstřelenou brankou Tomáše Rosického. Vsaďte si a za stovku jich máte rovnou šest, tak neváhejte a zkuste štěstí.

 

Na speciální sázku k zápasu s Arménií, při které můžete získat šestinásobek vkladu, si  vsaďte zde.

Fortuna nabízí navíc všem novým hráčům vstupní bonus až 3000 korun. Pro jeho získání stačí provést registraci ZDE.

„Arméni jsou sice nevyzpytatelný soupeř, naši ale v zápase nemohou připustit žádnou detektivku. Neinkasovat je základ, a aby to nebyly nervy, měli bychom vést alespoň o 2 branky, protože smolné vyrovnání v poslední minutě by mělo fatální následky. V úvodu sezóny má navíc formu špílmachr Rosický, takže proč by se nemohl střelecky prosadit právě on. Když k tomu naši reprezentanti přistoupí zodpovědně, klidně by kurs 6:1 mohl klapnout," říká Ondřej Vích, Hlavní bookmaker Fortuny.

Pokud by někdo nevěřil ve střelecké schopnosti Tomáše Rosického, může si tipnout přesný výsledek. Na skóre 2:0 a 2:1 je rovněž kurs 6. Na druhou stranu, kdo má rád překvapení, zkusí vsadit třeba 3:3 a pokud by to klaplo, za vsazenou stovku získá 10 tisíc korun.  Konečně tento odvážný výsledek už se objevil na rovných deseti tiketech.

Zrušit