Rubriky:

Komerční články

Golf resort Kaskáda opět hostí Grand finále Pilsner Urquell Czech PGA Tour 2013, 3. - 6. 10. 2013

Komerční článek - 9. září 2013 00:05

Vrcholem golfové sezóny je po vzoru let předešlých opět závěrečný turnaj české golfové profesionální túry: Grand finále Pilsner Urquell Czech PGA Tour 2013.

 

GOLF BRNO a.s.

Na brněnském golfovém hřišti Kaskáda se začátkem října odehraje napínavá sportovní událost.

Hrají se 3 soutěžní kola, finálovým dnem je sobota 5. 10. 2013. V  tento den bude dle dosavadního průběžného pořadí sestavena startovní listina právě tak, aby se o vítězích rozhodovalo nejlépe až na poslední jamce - u klubovny a před zraky diváků. To nejlepší na konec.

Účastníci
Startovat bude až 75 hráčů, prostřednictvím divoké karty pořadatele turnaje budou nasazeni dokonce i amatérští hráči domácího Golf Clubu Brno, konkrétně Adam Studený a Lucie Hinnerová (dvojnásobná mistryně ČR na jamky). Tito hráči své domovské hřiště velmi dobře znají  a mohou tak s výsledky pořádně zamíchat.

Program grand finále navíc doplňují doprovodné turnaje, do kterých se může přihlásit kterýkoli zájemce z řad golfistů. Být aktivním účastníkem turnaje s dlouholetou tradicí je nezapomenutelný zážitek a dobrá zkušenost. Bližší informace k možnostem hry a vůbec celé akci jako takové najdete ZDE. (www.kaskadapgatour.cz)

Green keepeři již nyní pečlivě připravují hřiště a kladou důraz na jeho výjimečnou kondici, není však třeba zásadních změn - Kaskáda je známá svoji kvalitou po celou sezónu.

Těšíme se na krásnou hru, napětí, soutěživost, zdravou konkurenci a v neposlední řadě hlavní aktéry grand finále, jimiž jsou hráči, diváci, organizační tým a sponzoři turnaje.
Grandfinále 2013 je již za dveřmi. Přijďte také na Kaskádu, bude to stát za to! (www.golfbrno.cz)

Zrušit