Rubriky:

Komerční články

Tipsport extraliga začíná! Sledujte všechny zápasy živě na TV Tipsport a získejte zdarma 100 Kč!

Komerční článek - 12. září 2013 10:34

Emoce, vášeň a napětí, to je Tipsport extraliga, která se vrací na led! Nepropásněte úvodní buly nové sezóny a nalaďte si internetovou televizi TV Tipsport – pouze na TV Tipsport totiž můžete sledovat přímé přenosy ze všech zápasů české elitní hokejové soutěže. Od nové sezóny si extraligové přenosy pustíte i ve vašich mobilech! Pokud se u Tipsportu registrujete s akčním kódem TELH2013, získáte navíc zdarma 100 Kč na první sázky!

 

Hokejovým fanouškům i sázkařům se zrychluje tep. Startuje Tipsport extraliga s mnoha lákadly! Plzeňští Indiáni budou znovu mocně útočit na mistrovský skalp. Podle bookmakerů Tipsportu ale titul získá Sparta. Novým tahounem holešovického kolosu je Tomáš Rolinek, kapitán mistrů světa z roku 2010. Zdatným konkurentem Sparty bude Třinec, který spoléhá na góly snajpra Martina Růžičky. Sen o titulu motivuje olympijské vítěze Martina Ručinského a Jiřího Šlégra, kteří se budou rvát za Litvínov.

Extraligové hvězdy sledujte na TV Tipsport, která jako jediná televize přenáší živě všech 378 utkání základní části! Od nové sezóny připravila TV Tipsport pro své diváky novinku – přímé přenosy extraligových utkání budete moci sledovat živě a online i ve vašich mobilech! Žádný zápas vašeho oblíbeného týmu vám tak nemůže uniknout.

Pokud se navíc u Tipsportu zaregistrujete s akčním kódem TELH2013, získáte od Tipsportu jako bonus 100 Kč* zdarma na vaše první sázky. Registrovat se můžete ZDE.

*Bonus bude vyplacen v tzv. Netech, které je možné využít na sázení u sázkové kanceláře Tipsport.

Tipsport.net a.s.

Zrušit