Rubriky:

Komerční články

Jsou Vaše ruce a nohy neustále zpocené a studené jako led? Vyřeší to Electro Antiperspirant!

Komerční článek - 16. září 2013 00:05

Fenomén studených a zpocených končetin trápí mnoho lidí na celém světě. Málokdo už však ví, jak si s touto nepříjemnou diagnózou poradit. Přitom řešení, které dokáže studené a zpocené ruce a nohy definitivně vyřešit je dílem českých vědců a těší se celosvětové oblibě. Řeč je o zařízení jménem Electro Antiperspirant. První antiperspirant na baterky na světě!

 

100% účinnost a záruka vrácení peněz

Ještě nedávno byli lidé mající problémy s věčně studenými a zpocenými končetinami odkázáni pouze na neúčinné antiperspiranty, drahý botox (klobásový jed) nebo rizikovou operaci. Už samotný výčet těchto metod nepůsobí nijak povzbudivě. Electro Antiperspirant® a nový Electro Antiperspirant® Sensitive jsou však jiné! Jako jediné na světě mají klinicky prokázanou účinnost u 100% pacientů a co víc, v České republice se za ně postavili ti nejrenomovanější lékaři v oblasti léčby tohoto typu onemocnění. Chcete se opravdu zbavit věčně studených a zpocených končetin? Electro Antiperspirant to zaručeně dokáže. Nebo dostanete své peníze zpět!

Více informací o Electro Antiperspirantu a záruce vrácení peněz >>

Trápí Vás studené a zpocené nohy?

Mnoho lidí si často stěžuje na to, že jejich nohy, zejména pak chodidla, jsou zpocená a studená jako led i v teplém počasí, natož pak v zimě, kdy doslova promrzají na kost. Tento chlad má za následek právě pot, který zasažená chodidla neustále pokrývá. Pot tak jako každá tekutina chladne a zahřívá se mnohem rychleji než okolní vzduch. Teplota Vašeho těla je přibližně 37°C. Jakmile je teplota okolního prostředí nižší než teplota Vašeho těla, Vaše chodidla chladnou rychleji, než je tělo stačí krevním oběhem zahřívat. Výsledkem jsou pak zpocené a studené nohy. Trpíte právě tímto problémem? Electro Antiperspirant® a nový Electro Antiperspirant® Sensitive Vám zaručeně pomohou!

Electro Antiperspirant® definitivně řeší studené a zpocené nohy >>

Ničí Vás studené a zpocené ruce?

Samotné pocení rukou, zejména pak v oblasti dlaní, je velmi nepříjemnou záležitostí znemožňující takto postiženému člověku normálně fungovat ve společnosti. Pouhé podání ruky se stává doslova noční můrou zvláště v případě, kdy je člověk nervózní. O ostatních činnostech ani nemluvě. Stejně tak jako v případě nohou i neustále zpocené ruce velmi rychle chladnou (až 20x rychleji než ruce suché) a tělo je pak nestačí dostatečně rychle zahřívat. Electro Antiperspirant® i nový Electro Antiperspirant® Sensitive byly přímo vyvinuty na řešení problému studených a zpocených rukou a tak jako tisícům lidí před Vámi, zcela jistě pomohou i Vám.

Electro Antiperspirant® definitivně řeší studené a zpocené ruce >>

Definitivní řešení nadměrného pocení kdekoliv na těle

Nejsou to jen studené a zpocené nohy a ruce, které dokáže Electro Antiperspirant® díky mnohaletému vývoji velmi snadno vyřešit. Trápí Vás nadměrné pocení podpaží, hlavy, zad, hrudníku, hýždí nebo snad břicha? I v těchto případech se můžete na Electro Antiperspirant spolehnout, tak jako tisíce spokojených lidí na celém světě. Přesvědčte se bez rizika, díky záruce vrácení peněz. Přestaňte se potit a začněte žít i Vy!

Chci se zbavit nadměrného pocení kdekoli na těle >>

Zrušit