Rubriky:

Komerční články

Plzeň bude hrát evropské poháry i na jaře. Vsaďte se!

Komerční článek - 16. září 2013 00:05

Nový ročník Ligy mistrů startuje. Skeptici tvrdí, že Plzeň bez Daridy dostane v těžké skupině výprask. Stovky fandů si ale u Fortuny vsadily, že Plzeň vybojuje alespoň třetí místo v základní skupině a postoupí do dalších pohárových bojů (2,5:1). Desítky sázkařů věří, že Bayern a Manchester City utrží ostudu a Plzeň skupinu vyhraje (100:1). A jeden ze sázejících dokonce věří Západočechům natolik, že vsadil tisíc korun, na jejich celkové vítězství v prestižní soutěži.

 

Názor na fotbal má v Česku prostě každý, určitě i vy. Než bitvy mezi nejlepšími týmy v Evropě vypuknou, zkuste na www.ifortuna.cz  štěstí a vsaďte si například na postup Plzně do jarní fáze. Za vsazenou stokorunu můžete získat hned 250 Kč.

Nemáte ještě u Fortuny účet?  Zaregistrujte se a získejte nyní bonus až 3.000 Kč pro nové hráče. Využijte tuto akční nabídku ZDE

„Plzeň má sice těžkou skupinu, ale při minulé účasti v Lize mistrů potvrdila, že její herní styl je platný i na mezinárodním měřítku. Věřím, že bude bojovat o třetí příčku (2,5:1) s CSKA Moskva," říká Ondřej Vích, hlavní bookmaker Fortuny.

Pokud jde o ostatní týmy v soutěži, nejvíce sázek směřuje právě ve prospěch Bayernu Mnichov, obhájce trofeje, který toho v letošním roce mnoho neprohrál. Podle odhadů bookmakerů i sázejících by mu měly šlapat na paty především španělské velkokluby, Barcelona a Real.

„Osobně bych doporučil sázku na podobné překvapení, jakým byl loni Dortmund (40:1). Hodně se mi líbí celkové vítězství Arsenalu v kursu 25:1, který nebyl loni daleko od toho, aby vyřadil právě vítězný Bayern. Anglickému celku navíc výrazně prospěje letní posila Mesüt Özil," nabízí další varianty Ondřej Vích.

Výběr z kursové nabídky, kompletní nabídka ZDE:

Zápasy úvodního kola Ligy mistrů 2013/14

Utkání: 1 0 2
Plzeň – Man. City 5.52 3.8 1.5
Bayern-CSKA     1.13 7 12

Liga mistrů 2013/14, celkové vítězství

Celkové umístění: kurs
Bayern 4.5
Barcelona 5
Real Madrid 5,5
Chelsea 10
Manchester United 15
Manchester City 15
Juventus 15
Dortmund 17
Paris SG 17
Arsenal 25
Plzeň 800

Zrušit