Rubriky:

Komerční články

Sledujte všechny extraligové zápasy živě na TV Tipsport a získejte zdarma 100 Kč!

Komerční článek - 23. září 2013 00:05

Emoce, vášeň a napětí, to je Tipsport extraliga! Sledujte všechny extraligové zápasy na internetové sportovní televizi TV Tipsport. Od nové sezóny si extraligové přenosy na TV Tipsport pustíte i ve vašich mobilech! Pokud se u Tipsportu registrujete s akčním kódem 2013TELH, získáte navíc zdarma 100 Kč na první sázky!

 

21. ročník hokejové Tipsport extraligy odstartoval prvními koly a v akci je možné sledovat řadu hvězd. Novým tahounem Sparty je Tomáš Rolinek, kapitán mistrů světa z roku 2010. Zdatným konkurentem holešovického kolosu bude Třinec, který spoléhá na góly snajpra Martina Růžičky. Sen o titulu motivuje olympijské vítěze Martina Ručinského a Jiřího Šlégra, kteří se budou rvát za Litvínov. Za plzeňské indiány stále válčí legendární Martin Straka.

Extraligové hvězdy sledujte na TV Tipsport, která jako jediná televize přenáší živě všech 378 utkání základní části! Od nové sezóny připravila TV Tipsport pro své diváky novinku – přímé přenosy extraligových utkání můžete sledovat živě a online i ve vašich mobilech! Stáhněte si aplikaci Tipsport CZ pro iOS nebo Android a sledujte extraligu v mobilu. Žádný zápas vašeho oblíbeného týmu vám tak nemůže uniknout.

Pokud se navíc u Tipsportu zaregistrujete s akčním kódem 2013TELH, získáte od Tipsportu jako bonus 100 Kč* zdarma na vaše první sázky. V registračním formuláři zaškrtněte políčko „Chci zadat akční kód". Registrovat se můžete ZDE.

*Bonus bude vyplacen v tzv. Netech, které je možné využít na sázení u sázkové kanceláře Tipsport.

Tipsport.net a.s.

Zrušit