Rubriky:

Komerční články

Fortuna dává 100 Kč na ruku - vsaďte si zdarma na Plzeň a Liberec v evropských pohárech

Komerční článek - 30. září 2013 00:30

Viktoria Plzeň se představí v dalším duelu Ligy mistrů na půdě CSKA Moskva a chce-li pomýšlet na pohárovou Evropu i na jaře, musí brát útok na body smrtelně vážně. To Liberec dokázal v prvním zápase ve skupině Evropské ligy uhrát cennou remízu na půdě Freiburgu a o další úspěch bude usilovat doma proti portugalskému Estorilu. Potvrdí Slovan roli favorita? Dokáže Plzeň překvapit? Vezměte si od Fortuny stovku na ruku a vsaďte si úplně zdarma!

 

Využijte speciální nabídku 100 Kč na ruku pro nové zákazníky ZDE.

Při splněné dalších podmínek navíc můžete získat další bonus ve výši až 3000 korun.

Viktorii v Moskvě čeká složitý úkol a svěřenci trenéra Vrby rozhodně nejsou favorité. Na vítězství CSKA je v nabídce kurs 1,5:1, zatímco na Plzeň 5,74:1. Výhra hostí by tak byla velkým překvapením, které ale díky stovce, kterou vám Fortuna „přihraje" na účet, může přinést výhru 574 korun.

„Plzeň to bude mít v extrémně silné skupině těžké a je jasné, že přes Bayern a Manchester City cesta k bodům nepovede. O třetí příčku ve skupině zaručující postup do vyřazovací části Evropské ligy se musí poprat právě s CSKA a utkání na půdě soupeře může být klíčové," zmiňuje Ondřej Vích, hlavní bookmaker Fortuny.

Liberec bude na domácím stadiónu do utkání proti Estorilu nastupovat v pozici favorita a případná výhra by Severočechům zachovala solidní pozici ve skupině. Bookmakeři Fortuny Slovanu věří, na jeho vítězství se sází v kursu 1,8:1, na úspěch portugalského soupeře pak v poměru 3,83.

Evropské poháry:

Utkání: 1 0 2
CSKA Moskva – Plzeň 1,5 3,7 5,74
Liberec – Estoril 1,8 3,4 3,83
FORTUNA GAME a.s.

Zrušit