Rubriky:

Komerční články

Tři typické situace, které zachrání půjčka před výplatou

Komerční článek - 30. září 2013 12:51

Všichni to známe – zbožné vyhlížení výplatního termínu, které si můžeme krátit už jen obracením poslední koruny. Pohodlné řešení představuje půjčka před výplatou. Peníze jednoduše vrátíte příští měsíc, bez ručitele a zápisu do registru dlužníků.

 

1.    Neočekávané výdaje v domácnosti

Ať už jsou to nedoplatky za energie nebo nutná oprava domácích spotřebičů, tyto platby nepočkají. Na stránkách poskytovatele online půjček si jednoduše zvolíte potřebnou částku a dobu, kdy ji budete schopni splatit a peníze budete mít do 20 minut k dispozici.

2.    Nadstandardní výdaje

Zapomněli jste, že vaše děti jedou tento měsíc na školu v přírodě? Nemůžete vyrazit s přáteli na nejbližší utkání Ligy mistrů, protože nemáte na vstupné? Omezovat se je zbytečné – v životě jsou důležitější věci než peníze. Rychlou půjčku si sjednáte během 10 minut, a to bez dokládání výše příjmu a jakýchkoliv závazků do budoucna.

3.    Období pracovního volna nebo nemoci

Chcete si dát na chvíli od práce pauzu nebo jste vzali místo s nepravidelnou výplatou? Složenky ale nepočkají. I v takové chvíli vás zachrání půjčka do hodiny.

Jedním z nejstarších poskytovatelů rychlých finských půjček u nás je Půjčkomat. Podívejte se na jeho stránky a sjednejte si půjčku třeba hned.

Zrušit