Rubriky:

Komerční články

O víkendu se znovu rozjede fotbalová liga – vsaďte si na ni zdarma, Fortuna vám dá 100 Kč na ruku

Komerční článek - 14. října 2013 17:40

Po reprezentační pauze se už v pátek znovu rozjede kolotoč zápasů nejvyšší české fotbalové soutěže. Opět budeme sledovat souboje Sparty a Plzně o čelo ligy a vedle nich také počínání celků z nižších pater tabulky. Třeba Slavie nebo Příbrami, kterou opustil motivátor Franz Straka. Máte v soutěži svého favorita? Tak si vsaďte! Fortuna nabízí novým zákazníkům akční bonus 100 korun na ruku, stačí se zaregistrovat a peníze máte hned připraveny na účtu pro svou první sázku.

 

Využijte speciální nabídku 100 Kč na ruku pro nové klienty ZDE.

Při splněné dalších podmínek navíc můžete získat další bonus ve výši až 3000 korun.

Lídry soutěže čekají zápasy s neoblíbenými soupeři. Sparta hraje doma s Duklou, která dva z posledních tří vzájemných zápasů dokázala zremizovat. Viktoria přivítá doma Slavii, se kterou na jaře doma dokonce prohrála. Přesto jsou oba favorité jasní.

„Plzeň po deseti kolech nabrala čtyřbodovou ztrátu a její prohloubení si zaváháním s předposledním týmem tabulky nemůže dovolit. Sparta má s ohledem na absenci v evropských pohárech v lize absolutní prioritu a jediný cíl v zisku mistrovského titulu. Stejně jako Plzeň tak doma nezaváhá," myslí si Ondřej Vích, hlavní bookmaker Fortuny.

Na vítězství Sparty je v nabídce kurs 1,35:1, na výhru Plzně pak 1,32:1. Vsadíte-li stovku od Fortuny na výhry obou favoritů, získáte výhru necelých 180 korun. A jak zmíněná Příbram? Ta hostí Olomouc, a pokud efekt nového trenéra zafunguje, můžete stovku zhodnotit v kursu 2,55:1. Prohrát nemůžete, v tom je to kouzlo.

Vyhrát přes milión korun za trefených šest zápasů? Není to nemožné, o víkendu se o tom přesvědčil sázející, který přesně tipnul kombinaci tenisových a hokejových zápasů -  zkuste své štěstí i vy třeba právě na fotbal. Na milionový tiket se podívejte zde.

FORTUNA GAME a.s.

Zrušit