Rubriky:

Komerční články

Sledujte zápasy Petry Kvitové z tenisového Turnaje mistryň - Fortuna nabízí přímé přenosy

Komerční článek - 21. října 2013 09:41

Česká tenisová jednička Petra Kvitová vynechala turnaje v Moskvě a Linci a vše podřídila přípravě na závěrečný vrchol sezóny, prestižní Turnaj mistryň. Potřetí a naposledy se hraje v hale Sinan Erdem v Istanbulu, v příštích letech se nejlepší tenistky světa představí v Singapuru. Turnaj proběhne od 22. do 27. října a všichni fanoušci bílého sportu mají jedinečnou možnost sledovat zdarma všechny duely na webových stránkách www.ifortuna.cz.

 

Pro sledování Turnaje mistryň stačí provést registraci u Fortuny ZDE. Noví klienti obdrží navíc speciální nabídku 100 Kč na ruku.

Přímé přenosy ze sportovních utkání Fortuna spustila jako první česká sázková kancelář, tisíce sportovních přenosů z desítek různých sportů včetně tenisu mohou sledovat zdarma všichni registrovaní klienti Fortuny.

Petra Kvitová se turnaje účastní potřetí v řadě a může být černým koněm soutěže, pokud včas doléčí bolavá záda. Na její postup do finále turnaje Fortuna nabízí atraktivní kurz 3,2:1. Z hlavních favoritek bude na turnaji chybět Ruska Šarapovová, která je zraněná. Uvolněné místo obsadí Němka Kerberová.

Vítězství obhajuje Serena Williamsová. Na paty by ji měla nejvíce šlapat Viktoria Azarenková nebo Polka Radwaňská. Kurz na vítězství polské tenistky je 10:1, sázka v hodnotě 100 korun by tak vynesla atraktivní výhru 1000 korun.

Zrušit