Rubriky:

Komerční články

Češi šetří nákupem pneumatik po internetu

Komerční článek - 28. října 2013 00:05

Doby, kdy jste si mohli vybrat přinejlepším ze dvou pneumatik v pneuservisu, jsou dávno pryč. Výrazná úspora času, peněz, přehledný výběr ze spousty zboží a v klidu domova, testy pneumatik, videa, odborné poradenství… to je jen pár výhod, které přináší nákup pneumatik po internetu.

 

Pneumatiky.cz

98% řidičů se shoduje – s nákupem jsem byl spokojený

Internet k nákupu pneumatik využívá stále více lidí. Kvalitní obchod Vám poskytne jasné garance. Na Pneumatiky.cz můžete například zboží bezplatně vrátit do 30 dnů, na pneumatiky automaticky dostanete doživotní záruku a můžete využít i pojištění pneumatik proti proražení.

Nejžádanější pneumatiky sezóny 2013/2014

Continental ContiWinterContact TS 850
195/65 R 15 91T Zimní:

Bezkonkurenční v nezávislých testech
. Německý AutoBild, autokluby ADAC, ÖAMTC a TCS a v neposlední řadě i nejnovější test zimních pneumatik 2013 časopisu dTest ji zvolil vítězem testu. Nejvyššími známkami byly hodnoceny zejména spotřeba, životnost a nízká hlučnost.

Barum Polaris 3
165/70 R14 81 T Zimní:

Třetí generace oblíbených zimních pneumatik Barum Polaris rozhodně nezklame ekonomicky založené řidiče. Pneumatika je jako stvořená pro českého motoristu, který chce šetřit, ale zároveň vyžaduje dobré a bezpečné pneumatiky.

Michelin ALPIN A4
195/65 R15 91 T GreenX Zimní:

Úspora paliva a v průměru o 35% delší životnost je jednoznačnou výhodou pneumatik Michelin Alpin A4. Výborně hodnocená a kvalitní pneumatika, která skvěle poslouží ve městě i v náročnějších zimních podmínkách.

Celý sortiment najdete na  www.pneumatiky.cz.

Zrušit