Rubriky:

Komerční články

Vsaďte si zdarma na Plzeň a Liberec v evropských pohárech, Fortuna vám dává 100 Kč na ruku

Komerční článek - 4. listopadu 2013 10:30

I trpkou příchuť může mít Liga mistrů, o tom se plzeňská Viktoria důkladně přesvědčila v posledním zápase na půdě Bayernu. Proti tomu Liberec v Evropské lize v zápase se Sevillou překvapil všechny. Do poslední chvíle sahal po vítězství, o které přišel až v samotném závěru duelu. Dokáže Slovan překvapit i na španělské půdě? Předvedou Ribéry a spol. podobný koncert i ve Štruncových sadech? Vsaďte si! Stačí se zaregistrovat u Fortuny, která vám v rámci akční nabídky věnuje 100 korun do hry.

 

Využijte speciální nabídku 100 Kč na ruku pro nové zákazníky ZDE. Od úterý 5. 11. se přitom navíc můžete zapojit do hry o bank v hodnotě 400 000 Kč.

Liberec se v Evropské lize veze na vlně euforie, dosavadní duely zvládl nad očekávání a ve své skupině směle, ale oprávněně pomýšlí na postupovou příčku. Sevilla je před vlastními diváky s kursem 1,35:1 výrazným favoritem, Slovan se ale nemá čeho bát, do utkání mohou jít hráči v klidu a za určité konstelace i bodovat. Sázka na to, že družina trenéra Šilhavého neprohraje v kursu 2,84:1, vám stovku od Fortuny může proměnit na 284 korun ve vaší kapse.

„Plzni se příliš nedaří ani v lize, těžko tedy čekat, že by ve stávajícím rozpoložení dokázala obhájce trofeje z Mnichova výrazněji trápit. Sázka na výhru Bayernu v kursu 1,14:1 nebude chybět snad na žádném AKO tiketu a jsem přesvědčen, že nezklame. 5:0 jako v prvním zápase to ale tentokrát, věřím, nebude," zmínil Ondřej Vích, hlavní bookmaker Fortuny.

Řada sázejících bude opět tipovat přesný výsledek zápasu, a také střelce z řad ofenzivních opor německého týmu. Třeba porážka Plzně přesně 3:0 by ze vsazené stovky v kursu 5:1 vykouzlila rovnou pětistovku. A při uhodnutí skóre 0:4 těch stovek můžete mít rovnou šest. Tak neváhejte, zaregistrujte se a zkuste štěstí.

Kompletní přehled sázek na evropské poháry naleznete zde.

FORTUNA GAME a.s.

Zrušit