Rubriky:

Komerční články

Sledujte zápasy z tenisového Turnaje mistrů - Fortuna nabízí přímé přenosy zdarma

Komerční článek - 4. listopadu 2013 12:21

Tenisová sezóna tradičně vrcholí Turnajem mistrů v Londýně, kam se z šesté příčky žebříčku ATP probojoval i Tomáš Berdych. Od 4. do 11. listopadu svede česká jednička bitvy s nejlepšími hráči současnosti. Ve skupině se střetne se Švýcarem Wawrinkou, Španělem Ferrerem a hlavně světovou jedničku Rafaelem Nadalem. Chcete sledovat všechny zápasy na vlastní oči? Tak se zaregistrujte u Fortuny, která vám z Turnaje mistrů zdarma nabízí přímé přenosy na www.ifortuna.cz.

 

Pro sledování Turnaje mistryň stačí provést registraci u Fortuny ZDE. Noví klienti obdrží navíc speciální nabídku 100 Kč na ruku.

Přímé přenosy ze sportovních utkání Fortuna spustila jako první česká sázková kancelář, tisíce sportovních přenosů z desítek různých sportů včetně tenisu mohou sledovat zdarma všichni registrovaní klienti Fortuny.

Tomáše Berdycha čeká velmi těžká skupina, kterou s velkou pravděpodobností opanuje Rafael Nadal. O druhé postupové místo už ale může bojovat, i když má i s Ferrerem a Wawrinkou negativní bilanci. Opravdoví fanoušci si na vítězství Berdycha v celém turnaji mohou vsadit v kursu 20:1, na finálovou účast pak už připadl kurs 5:1.

Největším favoritem je čerstvý vítěz turnaje Masters v Paříži, Srb Novak Djokovič s kursem na vítězství 2,3:1. Na triumf si pak jistě brousí zuby i druhý v pořadí Rafael Nadal s nevelkým kursovým odstupem 2,8:1. Absolutní senzací by pak bylo vítězství Francouze Gasqueta, na kterého bookmakeři Fortuny vypsali kurs 80:1. Vsazená stovka by ale v takovém případě znamenala výhru 8000 korun.

Kompletní přehled sázek k Turnaji mistrů naleznete zde.

FORTUNA GAME a.s.

Zrušit