Rubriky:

Komerční články

Obhájí Češi vítězství v Davis Cupu? Vsaďte si zdarma, Fortuna vám dává 100 korun na ruku

Komerční článek - 11. listopadu 2013 09:26

Český tenisový nároďák se po roce opět probojoval do finále Davis Cupu, znovu tak mají svěřenci kapitána Navrátila šanci vybojovat nejcennější salátovou mísu na světě. Soupeřem jim bude silný tým Srbska v čele s Novakem Djokovičem, pro který bude nespornou výhodou bouřlivé domácí prostředí. Dokáží se s tím Berdych se Štěpánkem vyrovnat a obhájit vítězství? Vsaďte se! Fortuna vám dává 100 korun na ruku pro vaši sázku bez rizika.

 

Využijte speciální nabídku 100 Kč na ruku pro nové zákazníky ZDE. Při splněné dalších podmínek navíc můžete získat další bonus ve výši až 3000 korun.

„Naši hráči to budou mít v Srbsku nesmírně těžké Přes Djokoviče získáme body těžko, základem úspěchu je tedy čtyřhra a vítězství Berdycha nad Tipsarevičem, jehož forma je letos těžko čitelná. Uvidíme, jak budou nakonec vypadat nominace, ale rozhodovat by mohl duel Štěpánka právě s obrýleným buldokem Tipsarevičem. Konečně tento zápas by byl hodně pikantní, i kdyby nešlo o finále Davis Cupu," zmiňuje Ondřej Vích, hlavní bookmaker Fortuny.

Domácí Srbové jsou podle bookmakerů citelnými favority, když na jejich výhru můžete sázet v kursu 1,35:1. To na český tým je aktuálně kurs 2,65:1, což znamená, že pokud si na něj vsadíte 100 korun, které vám Fortuna dává do hry, můžete, aniž byste cokoliv riskovali, získat výhru čistých 265 korun. Z vlastní kapsy neriskujete vůbec nic.

Sázky na finále Davis Cupu naleznete zde.

Davis Cup – finále

Utkání: 1 2
Srbsko-Česko  1.35 2.65


Zrušit