Rubriky:

Komerční články

Inovace ozdobí jubilejní 10. ročník turnaje E.ON Junior Cup

Komerční článek - 18. prosince 2013 17:52

Fotbalové naděje se mohou i v roce 2014 těšit na největší turnaj desetiletých hráčů v České republice. A to doslova. E.ON Junior Cup se totiž poprvé během své devítileté historie bude konat po celém Česku.

 

E.ON Česká republika, s. r. o.

„Každým rokem rostl počet turnajů a zájem klubů nás přesvědčil o tom, abychom z turnaje udělali celorepublikovou záležitost," uvedl Marek Pagač z marketingového oddělení energetické společnosti E.ON.

Turnaj bude rozdělen na deset krajských kol, které se uskuteční od poloviny dubna a skončí v červnu. „V každém dílčím kole se představí 24 týmů a do zářijového Velkého finále budou postupovat oba finalisté," dodal Pagač. „Abychom s turnajem zasáhli celou republiku, museli jsme spojit některé kraje."

Jeden turnaj se tedy bude konat pro Liberecký a Ústecký kraj, dále pro Karlovarský a Plzeňský kraj, Královéhradecký a Pardubický kraj. Spojený s Prahou bude Středočeský kraj.

Herní systém zůstává stejný. Hrát se bude na dvou minihřištích najednou a výsledky se sečtou. „Hraje se dle pravidel fotbalu pro soutěže přípravek. Na hřišti bude pět hráčů plus brankář," řekl dále Pagač.

Pokud máte zájem přihlásit svůj klub do jubilejního desátého ročníku E.ON Junior Cupu, pak se neváhejte přihlásit prostřednictvím formuláře, který naleznete zde nebo na www.eonrodinnyfotbalek.cz.

E.ON Česká republika, s. r. o.

Zrušit