Rubriky:

Komerční články

V Sázkařské Grand Tour se rozdává 10 miliónů a BMW! Vyhrává každý

Komerční článek - 1. ledna 2014 00:05

Rozehrajte Sázkařskou Grand Tour 2014, největší soutěž v historii kurzového sázení! Pozor! Vyhrává každý, kdo se zúčastní. Rozdáváme nejméně deset miliónů korun a k tomu i luxusní sporťák BMW 3 GT. Nezmeškejte start, začínáme už v pondělí 13. ledna!

 

Sázkařská Grand Tour 2014, to je spousta tipérských výzev od ledna až do prosince. Pravidelné odměny pro sázkaře, kterým se bude otevírat bank s nejméně deseti milióny korun. A k tomu nadupaná cena pro nejúspěšnějšího sázkaře, jenž vyhraje závěrečný turnaj: automobil BMW 3 GT!

Chcete z jedinečné celoroční soutěže vytěžit maximum a hrát o luxusního „bavoráka"? Neváhejte, založte si účet u Tipsportu a začněte hrát hned v pondělí 13. ledna. Právě v tento den vypukne Sázkařská Grand Tour 2014 a také první velká sportovní událost roku: tenisový Australian Open.

Pravidla soutěže se dozvíte již v pondělí 6. ledna. Založte si u nás účet ZDE a sledujte nás, ať vám hra o desetimiliónový bank neuteče! Pokud při registraci vyplníte do 13. ledna akční kód TOUR2014, získáte navíc zdarma 100 Kč* na první sázky.

*Bonus bude připsán ve formě tzv. Netů, které mohou být využity k internetovému sázení u společnosti Tipsport.

Tipsport.net a.s.

Zrušit