Rubriky:

Komerční články

Sledujte první Grand Slam sezóny živě na TV Tipsport a získejte zdarma 100 Kč!

Komerční článek - 14. ledna 2014 00:05

První Grand Slam sezóny je v plném proudu! Zápasy z Melbourne si můžete vychutnat v přímých přenosech na TV Tipsport, největší online sportovní televizi na světě. Sledujte největší české a světové hvězdy živě a online.

 

Tipsport.net a.s.

Postodruhé přivítá Austrálie nejlepší světové tenisty, aby v Melbourne Parku změřili síly. I letos se mohou fanoušci těšit na vystoupení české tenisové špičky včetně jedničky Tomáše Berdycha, jenž loni u protinožců došel až do čtvrtfinále, kde mu stopku vystavil pozdější vítěz Srb Novak Djokovič. První velký turnaj sezóny si nenechají ujít ani další megahvězdy světového tenisu včetně jedničky Španěla Rafaela Nadala, čtyřnásobného šampióna turnaje Švýcara Rogera Federera či Andy Murrayho.

Všechny české a světové hvězdy můžete sledovat online v přímých přenosech na TV Tipsport, největší internetové sportovní televizi. Založte si účet u Tipsportu ZDE a začněte sledovat první Grand Slam sezóny okamžitě a zcela zdarma ihned po registraci. Pokud při registraci zadáte akční kód AUSOPEN, získáte na účet u Tipsportu 100 Kč*, které můžete využít na první sázky.

*Bonus bude vyplacen ve formě Netů, které je možné využít k internetovému sázení u Tipsportu

Tipsport.net a.s.

Zrušit