Rubriky:

Komerční články

Sledujte evropské fotbalové ligy živě a online!

Komerční článek - 14. ledna 2014 00:05

Té nabídce se nedá odolat. Messiho, Neymara, Ronalda, Ibrahimoviče, Falcaa a další fotbalové superhvězdy můžete sledovat pravidelně! TV Tipsport, největší online sportovní televize na světě, vysílá v přímém přenosu všechny zápasy španělské Primera División, francouzské Ligue 1 a nejvyšších soutěží Portugalska, Nizozemska a dalších. A brzy se budete moci těšit i na vzrušující italské calcio v Serii A!

 

Tipsport.net a.s.

Žádné utkání vám neuteče. Bavte se fotbalovými šlágry a bitvami odvěkých rivalů. Sledovat můžete třeba boj o francouzský titul v podání Paris Saint-Germain a Monaka nebo souboje mezi FC Porto a Benfikou Lisabon. Největším trhákem na TV Tipsport je pak bezesporu duel Realu Madrid s Barcelonou. Na jedné straně Neymar s Messim, proti nim Bale s Ronaldem. I takové šlágry přináší TV Tipsport, největší online sportovní televize na světě. V programu, který je od nového roku dvojnásobně bohatší, najdete desetitisíce přímých přenosů.

A na jaké fotbalové lahůdky se můžete těšit v těchto dnech? Nizozemská Eredivisie nabízí bitvu dvou velkých rivalů, vedoucí Ajax Amsterdam přivítá ve své aréně PSV Eindhoven. V letošní sezóně se o poznání lépe vede týmu z Amsterdamu, první vzájemný zápas s PSV ovšem přinesl Ajaxu drtivou porážku 0:4. Kdo bude kralovat na hřišti tentokrát? Nalaďte si hvězdný fotbal na TV Tipsport!

Láká vás nepřeberné množství přímých přenosů z elitních fotbalových soutěží? Založte si ZDE účet u Tipsportu a začněte sledovat zápasy okamžitě a zdarma!

Tipsport.net a.s.

Zrušit