Rubriky:

Komerční články

Ve druhé etapě Sázkařské Grand Tour se rozdá nejméně 1 000 000 Kč! Nezmeškejte start

Komerční článek - 31. ledna 2014 16:58

Pozor, už 7. února začíná druhá etapa Sázkařské Grand Tour, ve které se sázkařům rozdá nejméně milión korun. Etapa potrvá od 7. do 23. února. Nezmeškejte její start!

 

Tipsport.net a.s.

Jak hrát? Během druhé etapy si vsaďte každý den alespoň za 100 korun a získejte podíl z dotace této etapy ve výši 1 000 000 korun. Každému, kdo splní tuto jednoduchou podmínku, garantujeme výhru minimálně 100 Kč. Může to ovšem být i mnohem více.

Sázkařská Grand Tour je největší soutěž v historii kurzového sázení, během níž se v deseti soutěžních etapách rozdá nejméně 10 miliónů korun. Termíny etap jsou spojené s významnými sportovními událostmi. Sázkaři, kteří v soutěži absolvují tři a více etap, získají na konci soutěže podíl z finálové dotace ve výši 3 500 000 Kč. Ti, kdo dokončí všech deset etap, mohou hrát ve finálovém Turnaji mistrů o sporťák BMW 3 GT. Více dokončených etap tedy znamená více výher.

Chcete se zúčastnit Sázkařské Grand Tour a ještě u Tipsportu nesázíte? Založte si účet ZDE. Pokud při registraci k internetovému sázení uvedete akční kód TOURSOČI, získáte do začátku zdarma 100 Kč na vaše první sázky.

Tipsport.net a.s.

Zrušit