Rubriky:

Komerční články

Vsaďte si během her v Soči a získejte bonus až 10 000 Kč!

Komerční článek - 8. února 2014 07:48

Láká vás vsadit si na české sportovce v Soči? Kdy jindy vyzkoušet adrenalin z kurzového sázení a zažít radost z výher, než při jednom z největších sportovních svátků? Vsaďte si u Tipsportu a skočte si pro bonus až 10 000 Kč.

 

Tipsport.net a.s.

Na řadu sportů z her v Soči si u Tipsportu budete moci díky live sázkám vsadit živě přímo v průběhu závodů a prožívat tak dramatické chvíle společně se závodníky. Ke všem live sázkám ze Soči jsou navíc připraveny speciální soutěže, které najdete jen u Tipsportu, a které vám přinesou ještě více zábavy a adrenalinu. Můžete si v nich zahrát o odměnu s ostatními sázkaři ze sázkařské komunity Tipsportu, s vašimi přáteli nebo kolegy z práce. Za své výhry během live sázení získáváte body, stoupáte soutěžním žebříčkem a pokud se dobře umístíte, bude na vás čekat odměna.

Vstupte do sázkařské komunity Tipsportu a získejte mnohem víc než jen bonus 10 000 Kč. Pouze u Tipsportu se můžete inspirovat analýzami zkušených sázkařů, hledat inspiraci k sázkám v Tiket aréně, „pokecat si" o sportu a sázení v největším diskuzním fóru na českém internetu nebo si zahrát s ostatními sázkaři o skvělé ceny v Tipsport Cupu a dalších soutěžích.

Založte si ZDE účet k internetovému sázení u Tipsportu a staňte se součástí největší komunity sázkařů. Pokud při registraci zadáte akční kód ZIMNIHRY, dostanete navíc zdarma 100 Kč na vaše první sázky.

Tipsport.net a.s.

Zrušit