Rubriky:

Komerční články

Věříte reprezentaci s koučem Vrbou? Vsaďte si a získejte dva lístky na Norsko!

Komerční článek - 24. února 2014 00:00

Pavel Vrba, to je šance pro reprezentaci. Chcete naživo vidět jeho první zápas na lavičce národního týmu? Využijte nabídky Chance, která je sázkovým partnerem české fotbalové reprezentace a získejte dva lístky na utkání Česko – Norsko i 200 korun na sázení zdarma!

 

Nový trenér povede národní tým poprvé ve středu 5. března, kdy se české reprezentaci v Edenu postaví Norsko. Bookmakeři Chance připraví k utkání mnoho sázkových příležitostí a zápas si můžete užít i v jeho průběhu s live sázkami. Pokud si chcete kurzové sázení vyzkoušet, je pro vás připraveno 200 korun zdarma, které získáte, jakmile se u Chance zaregistrujete.

Navíc můžete až do neděle 2. března získat ještě jeden dárek – dva lístky právě na zápas Česko – Norsko. Stačí jen při registraci zadat do políčka „Kdo mě přivedl" akční kód 532014, což je datum utkání. Následně je třeba dokončit registraci v libovolné pobočce Chance a vložit na účet alespoň 100 Kč.

Vstupenky obdrží prvních 50 nově registrovaných klientů, kteří do 2. března splní všechny uvedené podmínky. Informaci o získání lístků dostanete e-mailem a vyzvednete si je před zápasem přímo na stadionu v Edenu. Založte si ZDE účet, vsaďte si na fotbal a běžte fandit týmu Pavla Vrby s lístky od Chance!

Zrušit