Rubriky:

Komerční články

Všechny zápasy play off extraligy uvidíte jen na TV Tipsport! Sledujte hokej a získejte navíc zdarma 100 Kč

Komerční článek - 11. března 2014 00:10

Vrchol domácí hokejové sezóny, play off Tipsport extraligy ledního hokeje, odstartoval prvními zápasy předkola. Vsaďte si na boj o titul mistra extraligy u Tipsportu a sledujte dramatické vyřazovací bitvy na TV Tipsport, jediné televizi, která vysílá v přímém přenosu všechna utkání play off. Žádný zápas vašeho oblíbeného týmu vám tak neunikne.

 

Tipsport.net a.s.

Sparta Praha prošla základní části zcela suverénním způsobem a i před vyřazovacími boji zůstává hlavním favoritem na titul. Dalšími adepty na trofej jsou podle bookmakerů hráči Třince a Plzně.

Již závěr základní části napověděl, že nás čekají série plné vyrovnaných duelů, napínavých zvratů, rozhodujících utkání a třeba i samostatných nájezdů. Kompletní porci přímých přenosů ze zápasů play off můžete vidět pouze na jediném místě. Sledujte TV Tipsport a užijte si možnost přepínat mezi všemi zápasy podle toho, na co jste si právě vsadili. A to není vše! Na TV Tipsport si můžete všechna utkání vychutnat i přímo ve svém mobilu!

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a užijte si přímé přenosy z play off Tipsport extraligy. Pokud navíc při registraci zadáte akční kód TVTIP, dostanete zdarma 100 korun na vaše první sázky.

Tipsport.net a.s.

Zrušit