Rubriky:

Komerční články

Žaluzie a rolety se slevou 20 procent na materiál i montáž do 15. 4. 2014 - akce prodloužena!

Komerční článek - 24. března 2014 00:01

Prodloužili jsme akci na 20% slevu na materiál i montáž do 15. 4. 2014. Stačí předložit vytištěný článek při zaměření. Česká kvalita a záruka 5 let od společnosti Žaluzie Aleš Suchý. Více informací o akci a zaměření na 728 863 201.

 

Zakázky realizujeme do 2 – 3 dnů od objednání

Firma Aleš Suchý montuje většinu zakázek do 2 - 3 dnů od objednání. Slušné jednání je samozřejmostí, slibujeme reálné termíny a zaměření děláme zdarma.

Záruka 5 let na materiál i montáž

Působíme na trhu již 11 let. Pracujeme s ověřenými kvalitními materiály a dodavateli, proto můžeme garantovat 5 let záruku na materiál i montáž. Tisíce realizovaných zakázek jsou toho důkazem. Poskytujeme záruční i pozáruční servis žaluzií, rolet i ostatní stínící techniky.

Nejčastější požadavky našich zákazníků

Nejčastějším požadavkem zákazníků jsou horizontální žaluzie na všechny typy oken, které nabízíme v 75 barvách. Dokážeme si poradit i s atypickými žaluziemi na různé tvary oken. Stále častěji jeví zákazníci zájem o venkovní žaluzie a rolety. Kromě zastínění zajišťují rovněž nezanedbatelnou úsporu tepla a částečnou ochranu proti vniknutí. Řešíme i zastínění balkónů, teras nebo pergol prostřednicvím markýz na ruční nebo elektrický pohon. V letních měsících určitě oceníte sítě proti hmyzu, které jsou jednoduché a účinné. Na rozdíl od chemických odpuzovačů hmyzu jsou vhodné pro alergiky.

Všechny naše výrobky naleznete i v našem e-shopu.

Do 15.dubna 2014 poskytuje firma slevu 20% z ceny výrobku i montáže, pokud při zaměření zákazník předloží tento článek vytištěný. Více na www.zaluzie-suchy.cz  nebo telefonu 728 863 201.

Zrušit