Rubriky:

Komerční články

Sledujte celé play off extraligy na TV Tipsport a získejte 100 Kč na sázení a půllitr jako dárek od Tipsportu!

Komerční článek - 17. března 2014 00:05

V boji o český titul v hokejové Tipsport extralize už zbývají jen ti nejlepší. Sledujte dramatické vyřazovací bitvy na TV Tipsport, jediné televizi, která vysílá v přímém přenosu všechna utkání play off.

 

Tipsport.net a.s.

Hlavním favoritem na celkový triumf je stále Sparta Praha, která suverénním způsobem vyhrála základní část a do semifinále postoupila přes houževnaté Vítkovice. Podle bookmakerů Tipsportu patří k favoritům i Třinec, který se v závěru základní části dostal do skvělé formy a přenesl si ji i do play off. Kompletní porci přímých přenosů ze zápasů play off můžete vidět pouze na jediném místě. Sledujte TV Tipsport a užijte si možnost přepínat mezi všemi zápasy play off extraligy!

Založte si ZDE účet u Tipsportu, zadejte akční kód PLAYOFF a dostanete ihned zdarma 100 Kč na sázení. Registraci dokončete na libovolné pobočce Tipsportu, vložte si na svůj účet dalších alespoň 100 korun a získáte navíc jako dárek půllitr s logem Tipsport extraligy. Půllitr si můžete do pěti dnů vyzvednout v pobočce, na které byla registrace dokončena.

Tipsport.net a.s.

Zrušit