Rubriky:

Komerční články

Sledujte semifinále play off Tipsport extraligy na TV Tipsport a získejte 100 Kč na sázení a půllitr jako dárek

Komerční článek - 31. března 2014 10:41

Sledujte živě všechny čtyři týmy, které se utkají o postup do finále Tipsport extraligy. Už ve středu vypuknou na ledě Sparty a Třince první semifinálové bitvy a vy je můžete v přímých přenosech sledovat na TV Tipsport, největší internetové sportovní televizi!

 

Tipsport.net a.s.

Sparta zůstává i po čtvrtfinále favoritem na titul pro bookmakery Tipsportu. Postup si zajistila v napínavé sérii s Vítkovicemi, které v pátém zápase vyřadila až na samostatné nájezdy. Druhý po základní části a druhý z favoritů, Třinec, přešel přes Pardubice stejným výsledkem a opíral se především o výkony Šimona Hrubce v brance. Začínají série, které určí letošní finalisty Tipsport extraligy! Užijte si kompletní porci přímých přenosů na TV Tipsport!

Založte si ZDE účet u Tipsportu, zadejte akční kód PLAYOFF a dostanete ihned zdarma 100 Kč na sázení. Registraci dokončete na libovolné pobočce Tipsportu, vložte si na svůj účet dalších alespoň 100 korun a získáte navíc jako dárek půllitr s logem Tipsport extraligy. Půllitr si můžete do pěti dnů vyzvednout v pobočce, na které byla registrace dokončena.

tipsport.net

Zrušit