Rubriky:

Komerční články

Nechte si poradit od úspěšných sázkařů, kteří jsou dlouhodobě v plusu. Přidejte se do sázkařské komunity Tipsportu!

Komerční článek - 7. dubna 2014 00:05

Nevíte, na co vsadit? Přemýšlíte, jakému týmu se vyplatí věřit a koho naopak na tiketu vynechat? Nechte si poradit od zkušených sázkařů, kteří jsou v dlouhodobém zisku. Inspirujte se jejich předzápasovými analýzami, sestavte si podle nich tikety v Tiket aréně nebo se s nimi poraďte o sázení na největším diskuzním fóru na českém internetu. V sázkařské komunitě Tipsportu najdete spoustu sportovních znalců, kterým se vyplatí věřit.

Tipsport a.s.

V Tipsportu má každý sázkař možnost napsat analýzu na zápas, kterému věří. Mezi autory analýz najdete opravdové experty, kteří mají o sportu dokonalý přehled. Sázkaři jako horacek08, craving nebo zajdapv jsou skutečnými znalci tenisu. Na fotbalovém trávníku jsou zase jako doma Stojcev, jedlicka18 či Hanadam a jejich kolegové Massi22, holub68 a nikemon vám svými analýzami ukážou, na co je dobré se zaměřit v hokeji. Všichni zmínění autoři jsou dlouhodobě v plusu a ostatní sázkaři Tipsportu dobře vědí, že se jejich analýzy vyplatí sledovat. Stačí si přidat na svůj tiket tip některého z úspěšných autorů a máte vyděláno. Pokud byste například vsadili 100 korun na každý tip cravinga nebo horacka08, byli byste jen za poslední tři měsíce v zisku více než 45 000 Kč!

Inspiraci pro své sázky můžete kromě analýz najít i v Tiket aréně, přehlídce těch nejzajímavějších tiketů sestavených sázkaři Tipsportu. Najdete zde tikety, na které se jejich autor nebál „naložit“ velký balík peněz nebo tikety, kde zatím všechny zápasy vychází. Vyberte si tiket, který se vám nejvíc líbí, vytvořte si stejný a pak jen společně čekejte na výhru. Nedávno se takto devět sázkařů inspirovalo tiketem sázkaře uhlarika, který si nakonec dokráčel pro fantastickou výhru 484 700 Kč!

Zaujalo vás to a ještě u Tipsportu nesázíte? Vstupte do sázkařské komunity Tipsportu i vy. Založte si ZDE účet u Tipsportu a při registraci zadejte akční kód KOMUNITA. Získáte tak při registraci zdarma 100 Kč na vaše první sázky.

Tipsport

Zrušit