Rubriky:

Komerční články

Otepluje se a nadměrné pocení Vám ničí život? Tisíce lidí se ho díky Electro Antiperspirantu zbavily!

Komerční článek - 14. dubna 2014 00:05

Nadměrné pocení způsobené stoupajícími teplotami v tomto období ničí život nemalému procentu populace. Pokud máte promáčené skvrny v podpaží, mokrý obličej nebo neustále zpocené ruce a nohy měli byste vědět, že díky českým vědcům je s tím vším konec. Seznamte se s Electro Antiperspirantem!

 

Revoluce v léčbě nadměrného pocení

Příchodem přístroje Electro Antiperspirant na trh doslova změnil život tisícům lidí, kteří trpí některým z druhů nadměrného pocení, lékařsky označovaného jako hyperhidróza. Electro Antiperspirant Vás dokáže zbavit nadměrného pocení i na několik měsíců už během jednoho týdne a na rozdíl od jiných řešení, která pouze slibují nemožné, opravdu funguje! Jedná se o celosvětově první řešení, které má klinicky potvrzenou účinnost u 100% pacientů a můžete ho používat i u sebe doma.

Shlédni klinickou studii a videonávod

Řešení doporučované lékaři i pacienty

Na vývoji Electro Antiperspirantu spolupracovali vědci a lékaři věnující se problematice nadměrného pocení s více než 40 lety zkušeností. Jejich cíl byl jasný, navrhnout takové řešení, které dokáže nadměrné pocení eliminovat rychle, bezpečně a na dlouhou dobu bez jakýchkoli vedlejších účinků. Díky jejich přispění i vývoji trvajícímu několik let byla použitá technologie, tedy iontoforéza vylepšena natolik, aby nevznikalo nežádoucí kompenzační pocení na jiných místech těla a účinek se v případě uživatelů Electro Antiperspirantu podařilo prodloužit i na několik měsíců na jediné použití! Vše se tedy podařilo splnit a díky tomu se nyní nadměrného pocení může zbavit opravdu každý, navíc v pohodlí vlastního domova.

Vyberte, jakým typem nadměrného pocení trpíte:

Chci vyřešit nadměrné pocení podpaží.

Chci vyřešit nadměrné pocení nohou.

Chci vyřešit nadměrné pocení rukou.

Chci vyřešit nadměrné pocení hlavy.

Chci vyřešit nadměrné pocení ostatních částí těla.

Pro koho je Electro Antiperspirant vhodný

Electro Antiperspirant je vhodný pro kohokoli, komu nadměrné pocení výrazně komplikuje život. Je nejvhodnějším řešením při nadměrném pocení podpaží, pocení rukou a nohou, dále v případě nadměrného pocení hlavy, břicha a zad. Celý proces léčby přitom není nijak složitý. Přístroj si objednáte na níže uvedené internetové adrese a přijde Vám až domů do 2. pracovního dne. Začnete ho používat podle dodaného návodu na tělesné partie postižené nadměrným pocením, které postupně, během několika dnů, zcela vymizí. Vše je navíc garantováno vrácením kupní ceny, pokud by Vám Electro Antiperspirant nepomohl. Zažijte jaký je život bez nadměrného pocení už dnes. Revoluce v léčbě nadměrného pocení, nic menšího! To je Electro Antiperspirant.

Objednej Electro Antiperspirant

Zrušit