Rubriky:

Komerční články

Sledujte živě Lva Praha ve finále KHL, Kometu se Zlínem ve finále extraligy a první zápasy Stanley Cupu!

Komerční článek - 17. dubna 2014 08:58

Je to skutečná lahůdka. Nezáleží na tom, jestli dáváte přednost moravskému derby ve finále hokejové Tipsport extraligy, soubojům Lva ve finále KHL, nebo bojům o Stanleyův pohár. Sportovní televize TV Tipsport vám všechny zápasy nabídne online v přímých přenosech.

 

Týmy Komety i Zlína měly v semifinálových sériích tahat za kratší konec. Obě mužstva se ale vzepřela papírovým předpokladům a budeme tak překvapivě sledovat čistě moravské finále Tipsport extraligy. V KHL dostáli hráči Lva svému jménu a po parádní jízdě Západní konferencí je od totální nadvlády nad celou ligou dělí jen jediný soupeř, Metallurg Magnitogorsk. Užívejte si finále Tipsport extraligy i KHL živě a online na TV Tipsport.

Prvními zápasy odstartoval i Stanley Cup, kde se představí téměř dvě desítky českých hvězd. Výkony Krejčího, Paláta či Plekance si můžete rovněž vychutnat na TV Tipsport, která vám zápasy NHL přináší v přímém přenosu.

Založte si ZDE účet u Tipsportu, zadejte akční kód PLAYOFF a dostanete ihned zdarma 100 Kč na sázení. Registraci dokončete na libovolné pobočce Tipsportu, vložte si na svůj účet dalších alespoň 100 korun a získáte navíc jako dárek půllitr s logem Tipsport extraligy. Půllitr si můžete do pěti dnů vyzvednout v pobočce, na které byla registrace dokončena.

Tipsport.net

Zrušit