Rubriky:

Komerční články

Real versus Bayern? Sázkař „petralin21“ už ví, do které sítě budou padat góly! Přečtěte si jeho předzápasovou analýzu.

Komerční článek - 21. dubna 2014 00:05

Vyhlášený fotbalový expert ze sázkařské komunity Tipsportu, sázkař petralin21, tipuje ve středečním utkání Ligy mistrů mezi Realem Madrid a Bayernem Mnichov minimálně jednu branku na každé straně. Přečtěte si předzápasový rozbor petralina21 a vsaďte si.

 

Sázkaři Tipsportu dobře vědí, že fotbalové analýzy petralina21 se vyplatí sledovat. Kdybyste vsadili stovku na každý jeho tip, byli byste v zisku téměř 2 700 Kč! A proč ve středečním utkání petralin21 věří v gólové trefy na obou stranách? „Real se pyšní velmi slušnou útočnou hrou a skutečně jen výjimečně branku nevstřelí. Co se týká soupeřů, ti dobří problémy se vstřelením branky do sítě Realu nemají. Například v lize to potvrdila Barcelona, v Lize mistrů pak třeba Dortmund,“ píše ve své analýze petralin21.

Bayern Mnichov má již jistý bundesligový titul a na jeho ligových výkonech se to projevilo. „Nepředpokládám však, že právě v takto důležitém zápase by Bayern nepředvedl maximálně kvalitní hru,“ věří petralin21, jenž si všiml i horších výkonů v defenzivní práci Bayernu v Lize mistrů, kde dostal gól třikrát v řadě. „Jen ve čtvrtfinále dal Manchester United Bayernu gól v obou zápasech,“ připomněl. A jak vidí výsledek celého zápasu ostatní členové sázkařské komunity Tipsportu? Více než 73 % sázkařů věří, že v zápase zvítězí domácí Real a pouhých 6 % sázkařů tipuje výhru Bayernu.

Souhlasíte s petralinem21, jehož tip už inspiroval desítky sázkařů? Přidejte si jeho tip na tiket a čekejte společně na výhru. Ještě u Tipsportu nesázíte? Staňte se členem sázkařské komunity Tipsportu i vy. Zaregistrujte se ZDE a zadejte při registraci akční kód KOMUNITA. Získáte nejen přístup k předzápasovým analýzám, Tiket aréně s výběrem těch nejzajímavějších tiketů nebo sportovním přenosům na TV Tipsport, ale navíc i zdarma 100 Kč na první sázky.

Tipsport.net

Zrušit