Rubriky:

Komerční články

Gólové hody v odvetě semifinále LM mezi Bayernem a Realem nečekejte, říká sázkař „ronam94“. Přečtěte si jeho analýzu

Komerční článek - 28. dubna 2014 00:01

Úspěšný člen sázkařské komunity Tipsportu ronam94 má v semifinálové odvetě milionářské Ligy mistrů mezi Bayernem a Realem jasno. Jednoznačně tipuje maximálně tři góly v utkání. Přečtěte si předzápasový rozbor ronama94 a nechte se inspirovat k sázce.

 

Sázkař ronam94 nepíše analýzy jako na běžícím pásu, o to větší důraz však klade na kvalitu a podle toho také vypadají jeho výsledky. Kdybyste vsadili stovku na každý jeho tip, byli byste v zisku 2 160 Kč! A proč v úterním souboji nevěří ronam94 v gólovou přestřelku? „Po angažování Pepa Guardioly začal Bayern hrát hru, jakou jsme mohli vídat u Barcelony. Tedy vysoké držení míče a spousta přihrávek. V Madridu ovládl Bayern statistiku držení míče v poměru 66:34, přesto si příliš šancí nevypracoval a prohrál 0:1,“ uvádí ve své analýze ronam94.

Minulý týden Real výborně bránil a podnikal smrtící brejky. Jeden takový v devatenácté minutě zakončil Benzema. „I když Bayern v závěru zápasu tlačil, Real si vedení pohlídal. Do Německa pojede s jednogólovým náskokem a určitě se nikam nepožene,“ doplnil ronam94 a upozorňuje na to, že v posledních třech vzájemných soubojích ani jednou nepadly více jak tři branky.

Preferujete spíše klasické sázky a tipy na výsledek jsou pro vás jediným určujícím prvkem? Nejste sami! Na výhru Bayernu sází více než 75 % všech sázkařů Tipsportu, u Realu jsou to pouze čtyři procenta.

Souhlasíte s ronamem94, jehož tiket už inspiroval řadu sázkařů? Přidejte si jeho tip na tiket a čekejte společně na výhru. Ještě u Tipsportu nesázíte? Staňte se členem sázkařské komunity Tipsportu i vy. Zaregistrujte se ZDE a zadejte při registraci akční kód KOMUNITA. Získáte nejen přístup k předzápasovým analýzám, Tiket aréně s výběrem těch nejzajímavějších tiketů nebo sportovním přenosům na TV Tipsport, ale navíc i zdarma 100 Kč na první sázky.

Tipsport.net

Zrušit