Rubriky:

Komerční články

Chelsea vs. Atlético Madrid? Na Stamford Bridge budou podle sázkaře „Vopyho“ kralovat domácí Blues

Komerční článek - 30. dubna 2014 00:05

Středeční semifinálovou odvetu milionářské Ligy mistrů si vzal do parády úspěšný člen sázkařské komunity Tipsportu Vopy, podle něhož Chelsea silné Atlético Madrid porazí a zajistí si tak postup do finále. Přečtěte si předzápasový rozbor Vopyho a nechte se inspirovat k sázce.

 

„Chelsea bude sice postrádat Petra Čecha, i tak ale věřím, že se s touto překážkou dokáže takto sehraný tým vypořádat,“ píše ve své analýze sázkař Vopy. „Atlético hraje pohledný a přímočarý fotbal, ale remíza z úvodního duelu mu hodně uškodila. Chelsea má více zkušeností z důležitých zápasů, což se nakonec ukáže jako rozhodující.“

Svěřencům manažera Josého Mourinha věří i sázkař s nickem breakpoint, jenž vsadil tiket s těžkotonážním vkladem ve výši 20 000 Kč na postup Blues. Jeho tiketem se v Tiket aréně inspirovala více než stovka dalších tiperů.

A jak vidí výsledek celá sázkařská komunita Tipsportu? Stejně jako vopy nebo breakpoint. Na výhru Chelsea míří 44 % všech sázek, na neprohru londýnského klubu pak necelých 31 %. Ve výhru a tedy v postup madridského celku věří pouze 8 % sázkařů.

Souhlasíte s Vopym, jehož analýza už inspirovala řadu sázkařů? Přidejte si jeho tip na tiket a čekejte společně na výhru. Ještě u Tipsportu nesázíte? Staňte se členem sázkařské komunity Tipsportu i vy. Zaregistrujte se ZDE a zadejte při registraci akční kód KOMUNITA. Získáte nejen přístup k předzápasovým analýzám, Tiket aréně s výběrem těch nejzajímavějších tiketů nebo sportovním přenosům na TV Tipsport, ale navíc i zdarma 100 Kč na první sázky.

Tipsport.net

Zrušit