Rubriky:

Komerční články

Real si s Valencií poradí, ale kanonádu nechystá, tuší sázkař „alesciki“. Přečtěte si jeho analýzu

Komerční článek - 1. května 2014 00:05

Zápas 36. kola španělské Primera División mezi Realem Madrid a Valencií se zalíbil úspěšnému autorovi analýz ze sázkařské komunity Tipsportu „alescikimu“. Bílý balet si podle něj v utkání s maximálně pěti vstřelenými brankami dotančí pro důležité tři body v kurzu 1,43:1. Přečtěte si předzápasový rozbor alescikiho, nechte se inspirovat k sázce a sledujte zápas v neděli od 21:00 živě na TV Tipsport.

 

„Real má hodně našlapaný program. Minulý týden hrál Ligu mistrů a ligový duel, v úterý zase nastoupil k odvetě semifinále Ligy mistrů na půdě Bayernu a v neděli ho čeká právě zápas s Valencií. V této fázi sezóny už jede Real na krev a nemyslím si, že bude pořádat nějaké brankové hody. Ano, vyhraje, ale bude se snažit pošetřit i nějaké síly na závěr sezóny. Proto moc gólů nečekám,“ píše alesciki ve své analýze.

A jak vidí nedělní duel Primera División ostatní členové sázkařské komunity Tipsportu? Zcela jednoznačně! Přesně 99,7 % sázkařů totiž věří v bodový zisk Realu. Naopak výhra Valencie je pro sázkaře Tipsportu naprosto nepředstavitelná.

Souhlasíte s alesciki, jehož analýza už inspirovala řadu sázkařů? Přidejte si jeho tip na tiket a čekejte společně na výhru. Ještě u Tipsportu nesázíte? Staňte se členem sázkařské komunity Tipsportu i vy. Zaregistrujte se ZDE a zadejte při registraci akční kód KOMUNITA. Získáte nejen přístup k předzápasovým analýzám, Tiket aréně s výběrem těch nejzajímavějších tiketů nebo sportovním přenosům na TV Tipsport, ale navíc i zdarma 100 Kč na první sázky.

Tipsport.net

Zrušit