Rubriky:

Komerční články

TAG Heuer Carrera Calibre 36 Flyback Chronograph, král automobilových závodů

Komerční článek - 5. května 2014 00:05

Spojovat hodinky s automobilovými závody? Vytvářet limitované edice ve spolupráci s automobilovými značkami? V hodinářském světě nic neobvyklého a originálního… existují však značky, které z této řady vybočují. A TAG Heuer stojí v jejich čele.

 

Dnes už legendární hodinky TAG Heuer Carrera byly představeny před více než 50 lety a staly se neodmyslitelnou součástí 60. let minulého století, tedy zlatého věku automobilových závodů. Ještě před érou placených ambasadorů se hodinky TAG Heuer pyšnily svými slavnými majiteli, mezi kterými byla jména jako Andretti, Siffert, Bell, Villeneuve a další. Značka Heuer byla nejenom samozřejmou součástí vybavení závodních týmu, ale také oficiální časomírou závodů a rallye.

Dostává manufaktura svého před lety získaného postavení i v dnešní době? Odpovědí jsou hodinky Carrera Calibre 36 Flyback Chronograph: krásné barvy a tvary, design vzpomínající desetiletí tradice a dědictví automobilových závodů a legendární strojek s chronografem s vertikální spojkou (tzv. flyback chronograf), který funguje s přesností na 1/10  vteřiny. Není pochyb o tom, že tyto hodinky jsou hrdým pokračovatelem kolekce Carrera. Specifické fasetování úchytů pouzdra, které umocňují kontrastní prvky unikátního designu hodinek, je vyváženo jemným tónem antracitového číselníku. Detaily, které z hodinek Heuer vytvářely svěží a současný model v 60. letech, dělají hodinky Carrera přitažlivé i dnes.

Více se dozvíte na oficiálních stránkách značky: http://www.tagheuer.com/int-en/tag-heuer-carrera/tag-heuer-carrera-models. Chtěli byste si hodinky prohlédnout na vlastní oči? Navštivte butik TAG Heuer v Praze v Pařížské ulici č. 15.

Zrušit