Rubriky:

Komerční články

Jágr dovede český tým k medaili, má jasno sázkař „BLACK666METAL“ ze sázkařské komunity Tipsportu

Komerční článek - 2. května 2014 14:40

V pátek začíná v Minsku hokejové mistrovství světa a český tým pomýšlí na cenné kovy. Úspěšný člen sázkařské komunity Tipsportu BLACK666METAL je přesvědčen, že trenér Vladimír Růžička poskládal hodně kvalitní mužstvo, které z Běloruska přiveze medaili. Bookmakeři Tipsportu ohodnotili tuto variantu kurzem 2,6:1. Přečtěte si rozbor tipéra BLACK666METAL a nechte se inspirovat k sázce.

 

Tipsport.net a.s.

„I kdyby nepřišla žádná další posila z NHL, tento aktuální výběr v čele s Jágrem má nejen na čtvrtfinále, ale i na to, aby postoupil do semifinále," píše ve své analýze sázkař BLACK666METAL, který zároveň zmiňuje, že český tým bude mít velký hlad po úspěchu. „Když to vše shrnu, vidím slušné šance na to, že naši získají nějakou medaili." Přečtěte si celou analýzu ZDE.

A jak vidí umístění národního týmu na šampionátu sázkařská komunita Tipsportu? Na zisk medaile v podání české reprezentace míří 18 % sázek. Variantě, že Češi vybojují titul mistrů světa, věří 29 % sázkařů, kteří se zaměřili na umístění reprezentace na mistrovství světa. Největším favoritem na zisk titulu je pak ruská sborná, na jejíž triumf sází více než polovina sázkařů.

Souhlasíte s tipérem BLACK666METAL, jehož analýza už inspirovala řadu sázkařů? Přidejte si jeho tip na tiket a čekejte společně na výhru. Ještě u Tipsportu nesázíte? Staňte se členem sázkařské komunity Tipsportu i vy. Zaregistrujte se ZDE a zadejte při registraci akční kód KOMUNITA. Získáte nejen přístup k předzápasovým analýzám, Tiket aréně s výběrem těch nejzajímavějších tiketů nebo sportovním přenosům na TV Tipsport, ale navíc i zdarma 100 Kč na první sázky.

Zrušit