Rubriky:

Komerční články

Na úvod šampionátu Češi sfouknou Slováky jako svíčku, věří „simuna“ ze sázkařské komunity Tipsportu

Komerční článek - 8. května 2014 00:01

Čeští hokejisté vstoupí do mistrovství světa pátečním federálním derby se Slovenskem. Úspěšný člen sázkařské komunity Tipsportu simuna předpokládá, že svěřenci trenéra Vladimíra Růžičky vykročí do šampionátu pravou nohou. Věříte také ve vítězství Česka? Vsaďte si s kurzem 1,7:1. Přečtěte si předzápasový rozbor simuny a nechte se inspirovat k sázce.

 

Tipsport.net a.s.

„Češi na Slováky umějí zahrát. Navíc u našich sousedů vládne český komplex,“ píše ve své analýze sázkař simuna a připomíná rozdílné výsledky obou týmů v přípravě před šampionátem. „Pro oba týmy je úvodní zápas hodně důležitý. Věřím, že Česká republika se bude radovat z vítězství nad Slovenskem.“ Celou analýzu si přečtěte ZDE.

A jak vidí výsledek pikantního souboje Česko - Slovensko celá sázkařská komunita Tipsportu? Stejně jako simuna. Na výhru české reprezentace míří 73 % všech sázek, na neprohru svěřenců trenéra Růžičky pak 26 %. Ve výhru Slovenska věří necelé procento sázkařů.

Souhlasíte se simunou, jehož analýza už inspirovala řadu sázkařů? Přidejte si jeho tip na tiket a čekejte společně na výhru. Ještě u Tipsportu nesázíte? Staňte se členem sázkařské komunity Tipsportu i vy. Zaregistrujte se ZDE a zadejte při registraci akční kód KOMUNITA. Získáte nejen přístup k předzápasovým analýzám, Tiket aréně s výběrem těch nejzajímavějších tiketů nebo sportovním přenosům na TV Tipsport, ale navíc i zdarma 100 Kč na první sázky a možnost hrát o bonus až 10 000 Kč!


Tipsport.net

Zrušit