Rubriky:

Komerční články

Z Kanady nejde strach, Češi vyhrají, věří „Masi22“ a „pastorazor“ ze sázkařské komunity Tipsportu

Komerční článek - 12. května 2014 15:02

České hokejisty čeká v pondělí na mistrovství světa další bitva. Tentokrát se svěřenci trenéra Růžičky střetnou s týmem ze země javorových listů. Celebrita sázkařské komunity Tipsportu „Masi22“ je přesvědčen, že Češi utkání s Kanadou úspěšně zvládnou. Přečtěte si předzápasový rozbor tipéra Masiho22 a nechte se inspirovat k sázce.

 

Tipsport.net a.s.

„Kanada na mě zatím neudělala žádný dojem a na tomhle turnaji jí nevěřím. Z Kanady nejde strach, nemají silný tým a já věřím, že toho naši využijí,“ píše ve své analýze tipér Masi22. Doporučuje opatrnou sázku na to, že nejhorší varianta, jež může dnes české hokejisty potkat, je porážka o gól. Nechte se inspirovat jeho analýzou a sázejte s kurzem 1,52:1.

Zatímco Masi22 je opatrný, tipér pastorazor věří ve vítězství českého týmu. „Nejsem žádný ministr sportu, ale to, že je tým Kanady na začátku mistrovství světa ještě nesehraný, by poznalo i malé děcko. Myslím si, že je velká šance zvítězit díky nejistým výkonům Kanady,“ píše ve své analýze sázkař pastorazor. Vsaďte si také na výhru Česka v základní hrací době s kurzem 3,4:1!

A jak vidí výsledek zápasu s Kanadou celá sázkařská komunita Tipsportu? Na výhru české reprezentace míří 24 % všech sázek, na neprohru svěřenců trenéra Růžičky pak 29 %. Na výhru Kanady jde 27 % vkladů.

Souhlasíte s tipéry Masim22 a pastorazorem? Přidejte si jejich tipy na tiket a čekejte společně na výhru. Ještě u Tipsportu nesázíte? Staňte se členem sázkařské komunity Tipsportu i vy. Zaregistrujte se ZDE a zadejte při registraci akční kód KOMUNITA. Získáte nejen přístup k předzápasovým analýzám, Tiket aréně s výběrem těch nejzajímavějších tiketů nebo sportovním přenosům na TV Tipsport, ale navíc i zdarma 100 Kč na první sázky.


Tipsport.net

Zrušit