Rubriky:

Komerční články

Češi spustí proti Italům kanonádu, tipuje „holub68“ ze sázkařské komunity Tipsportu

Komerční článek - 13. května 2014 14:02

Čtvrtým soupeřem českých hokejistů na mistrovství světa je tým Itálie. Celebrita sázkařské komunity Tipsportu holub68 je přesvědčen, že svěřenci trenéra Vladimíra Růžičky Italy porazí a navíc jim udělí pořádný debakl. Přečtěte si předzápasový rozbor tipéra holuba68 a nechte se inspirovat k sázce.

 

Tipsport.net a.s.

Věřím, že svěřenci trenéra Růžičky na Italy vletí, jednoznačně zápas vyhrají a ještě si parádně zastřílejí,“ píše ve své analýze sázkař holub68. Připomíná, že Italové zatím hráli jen se slabšími soupeři. „Jak na tom Italové opravdu jsou, to ukáže právě zápas s naší reprezentací.“ Nechte se inspirovat doporučením tipéra holub68 a vsaďte si na vítězství Česka s tím, že zároveň padne alespoň pět gólů. Bookmakeři Tipsportu ohodnotili tuto variantu kurzem 1,32:1. Celou analýzu si přečtěte ZDE.

A jak vidí výsledek zápasu Česko - Itálie celá sázkařská komunita Tipsportu? Naprosto jednoznačně! Na výhru české reprezentace míří 98 % všech sázek, na neprohru svěřenců trenéra Růžičky jde 1 %. V remízu věří pouze 0,1 % sázkařů.

Souhlasíte s úspěšným tipérem holub68? Přidejte si jeho tip na tiket a čekejte společně na výhru. Ještě u Tipsportu nesázíte? Staňte se členem sázkařské komunity Tipsportu i vy. Zaregistrujte se ZDE a zadejte při registraci akční kód KOMUNITA. Získáte nejen přístup k předzápasovým analýzám, Tiket aréně s výběrem těch nejzajímavějších tiketů nebo sportovním přenosům na TV Tipsport, ale navíc i zdarma 100 Kč na první sázky.


Tipsport.net

Zrušit