Rubriky:

Komerční články

Získejte zdarma 250 Kč a k tomu fotbalový míč Nike. Přidejte se do sázkařské komunity Tipsportu!

Komerční článek - 9. června 2014 00:05

Láká vás vsadit si na Mistrovství světa ve fotbale? Pro nové sázkaře jsme při příležitosti tohoto fotbalového svátku připravili mimořádné akce: 250 Kč zdarma na první sázky a dárek v podobě míče Nike. Samozřejmostí je pak vstupní bonus ve výši až 10 000 Kč. Využijte tuto fantastickou nabídku, kterou u žádné jiné sázkové kanceláře nenajdete! Akce platí pouze do 13. července.

 

Založte si ZDE účet u Tipsportu a dostanete okamžitě 250 Kč, za které si můžete hned vsadit. Pro získání míče Nike stačí jen vložit na váš nový účet alespoň 200 Kč a vsadit si do konce mistrovství světa ve fotbale nejméně za 200 korun s minimálním kurzem 2:1. Fotbalový míč Nike získá prvních 2 000 sázkařů, kteří splní výše uvedené podmínky.

Vytvořením účtu u Tipsportu získáte nejen mimořádné bonusy, ale stanete se i součástí největší sázkařské komunity. Budete se moci inspirovat předzápasovými analýzami úspěšných sázkařů, kteří jsou dlouhodobě v zisku. Mezi autory analýz najdete opravdové experty, kteří mají o sportu dokonalý přehled. Sázkaři jako horacek08, craving nebo zajdapv jsou skutečnými znalci tenisu. Na fotbalovém trávníku jsou zase jako doma Stojcev, jedlicka18 či Hanadam a jejich kolegovéMassi22, holub68 a nikemon vám svými analýzami ukážou, na co je dobré se zaměřit v hokeji.

Inspiraci pro své sázky můžete kromě analýz najít i v Tiket aréně, přehlídce těch nejzajímavějších tiketů sestavených sázkaři Tipsportu. Najdete zde tikety, na které se jejich autor nebál „naložit" velký balík peněz nebo tikety, kde zatím všechny zápasy vychází. Vyberte si tiket, který se vám nejvíc líbí, vytvořte si stejný a pak jen společně čekejte na výhru.

Zaujalo vás to a ještě u Tipsportu nesázíte? Vstupte do sázkařské komunity Tipsportu i vy. Založte si ZDE účet a dostanete zcela zdarma 250 Kč na své první sázky!

Tipsport.net

Zrušit